NEWSY: MECZE

Bordalás vs. Gattuso

Wojciech Ciuraj, 20.11.2022; 19:50

Porównanie wyników

Przerwa wymuszona przez Mundial to dla wielu klubów czas podsumowań i analiz. Gennaro Gattuso wykorzystał ten okres by ponownie spotkać się z Peterem Limem i przedyskutować zimowe ruchy transferowe, a także postawę drużyny. Co ciekawe, mimo dobrej energii wokół projektu sportowego, Valencia Gattuso zdobywa mniej punktów niż Valencia Pepe Bordalása.

Kategoria: Mecze | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

Valencia vs. Barcelona - składy

Michał Kosim, 29.10.2022; 20:36

Składy na hit kolejki

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki Valencii i Barcelony na spotkanie 12. kolejki LaLigi. W środku pola zespołu Los Ches zagra Foulquier, natomiast Barcelona wychodzi na ten mecz bez Gaviego.

Kategoria: Mecze | Valencia CF / FC Barcelona skomentuj Skomentuj (1)

Mestalla zdobyta...

Wojciech Ciuraj, 24.10.2022; 22:20

Czwarta porażka w sezonie

Mimo przewagi własnego stadionu, podopieczni Gennaro Gattuso ulegli Mallorce 1:2. Jedyną bramkę dla "Nietoperzy" zdobył Edinson Cavani, dla którego było to już czwarte trafienie w barwach Valencii.

Kategoria: Mecze | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

Valencia vs. Mallorca - składy

Wojciech Ciuraj, 22.10.2022; 18:52

Wyjściowa jedenastka

Gennaro Gattuso wybrał piłkarzy, którzy powalczą o zwycięstwo z Mallorcą. Z powodu kontuzji, w ostatniej chwili ze składu wypadł Eray Cömert.

Kategoria: Mecze | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

Zmarnowana szansa na zwycięstwo

Wojciech Ciuraj, 19.10.2022; 23:05

Podział punktów na Ramón Sánchez-Pizjuán

Mimo jednobramkowego prowadzenia po pierwszej połowie, Valencia ponownie nie zdołała zdobyć trzech punktów. Końcówka meczu obfitowała w emocje, jednak José Gayà nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego w jedenastej minucie doliczonego czasu gry. Jedyną bramkę dla "Nietoperzy" zdobył Cavani, natomiast dla gospodarzy trafił Lamela.

Sevilla vs. Valencia - składy

Wojciech Ciuraj, 18.10.2022; 18:27

Wyjazdowe starcie

Po remisie z Elche na własnym stadionie, Gennaro Gattuso zdecydował się na kilka zmian w wyjściowej jedenastce. W pierwszym składzie zobaczymy dziś między innymi Foulquiera, Guillamóna i Moribę.

Remis w derbach

Wojciech Ciuraj, 18.10.2022; 18:08

Rozczarowanie na Mestalla

Podopieczni Gennaro Gattuso nie zdołali odnieść zwycięstwa nad ostatnim w tabeli Elche. Po dobrej pierwszej połowie, "Nietoperze" kompletnie oddały inicjatywę gościom. Niewątpliwym pozytywem tego spotkania były pierwsze bramki Edinsona Cavaniego w barwach Valencii.

Valencia vs. Elche - składy

Wojciech Ciuraj, 15.10.2022; 15:19

Wybrańcy Rino Gattuso

Po wyjazdowym zwycięstwie nad Osasuną, "Nietoperze" powalczą dziś na Mestalla o kolejne trzy punkty. Pod nieobecność Diakhaby`ego parę stoperów stanowić będą Cömert i Gabriel Paulista.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

Zwycięstwo!

Wojciech Ciuraj, 09.10.2022; 11:33

Cenne 3 punkty

Podopieczni Gennaro Gattuso pokonali Osasunę na El Sadar po pełnym emocji spotkaniu. Bramki dla "Nietoperzy" zdobyli Kluivert i Diakhaby, natomiast honorowego gola dla gospodarzy strzelił Brasanac.

Osasuna vs. Valencia - składy

Michał Kosim, 07.10.2022; 20:42

Yunus i Gabriel na ławce

Poznaliśmy składy Osasuny oraz Valencii na spotkanie 8. kolejki LaLigi. W składzie gospodarzy zabraknie Davida Garcíi, natomiast Valencia nie może liczyć na kontuzjowanego Samu Castillejo. Początek spotkania już o 21:00.

Kategoria: Mecze | CA Osasuna / Valencia CF skomentuj Skomentuj (1)

[03.10.2022; 23:02] » Remis wyszarpany w końcówce [1]
[02.10.2022; 14:10] » Espanyol vs. Valencia - składy [0]
[18.09.2022; 21:04] » Trzy punkty zostają na Mestalla! [2]
[10.09.2022; 13:41] » Rayo Vallecano vs. Valencia – składy [0]
[04.09.2022; 21:01] » Valencia vs. Getafe - składy [1]
[29.08.2022; 21:40] » Valencia vs. Atletico - składy [2]
[23.08.2022; 00:09] » Pierwsza porażka w sezonie [1]