VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dwa miesiące bez Murillo

Adam Musialik, 29.01.2018; 10:08

Kolumbijczyk wciąż kontuzjowany

Defensor był operowany pod koniec listopada i jeszcze nie jest zdolny do gry. Wobec tego Garay i Vezo będą jedynymi stoperami mogącymi zagrać w półfinale Pucharu Króla przeciwko Barcelonie.

Jeison Murillo doznał kontuzji 19 listopada, podczas wyjazdowego starcia z Espanyolem. Kolumbijczyk udał się do Monachium na dziewięć dni, w celu dokładnych badań. Okazało się, że problemem jest przepuklina pachwinowa. Okres kuracji został oszacowany na półtora miesiąca i powrót na decydującą fazę sezonu w lidze i Copa del Rey. Scenariusz się nie sprawdził, bowiem wczoraj minęły dwa miesiące od operacji, a stoper nadal nie wrócił na boisko i nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Murillo nie jest jeszcze gotowy do rywalizacji z pozostałymi członkami swojego zespołu, mimo że przez trzy tygodnie trenował indywidualnie. Jego brak jest kłopotem dla Marcelino, który nie będzie mógł skorzystać także z Gabriela Paulisty, z powodu lekkiego skręcenia kolana. Trener zostanie zmuszony do wystawienia na Camp Nou, pary Garay - Vezo.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. staste7729.01.2018; 14:26
staste77Wielka szkoda, że wciąż nie ma Murillo.
Gray - Vezo to i tak lepsza para niż Garay - Paulista.