VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gabriel Paulista kontuzjowany

Karol Kotlarz, 25.01.2018; 15:53

Minimum tydzień przerwy

We wczorajszym spotkaniu z Alavés Gabriel Paulista doznał poważnie wyglądającego urazu kolana. Według przeprowadzonych badań medycznych kontuzja nie jest tak groźna jak zakładano, a obrońcę czeka tydzień-dwa przerwy w grze.

Po tym jak Gabriel doznał urazu wrócił co prawda do gry, jednak już kilka minut później zasygnalizował, że będzie potrzebował zmiany. Brazylijczyk przeszedł dziś rano wstępne badania, które wykluczyły najgorszą diagnozę - uraz więzadeł krzyżowych w kolanie.

Dalsze badania, które przeszedł środkowy obrońca wykazały, że doznał niewielkiego zwichnięcia lewego kolana. Przerwa w grze Gabriela wyniesie od tygodnia do dwóch tygodni. Najprawdopodobniej stoper wróci na mecz z Atlético, który odbędzie się 4. lutego.

Kategoria: Raporty Medyczne | SuperDeporte | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Adrian_VcF25.01.2018; 15:55
Adrian_VcFZachowywal sie jakby pół roku mógł nie grać. Na szczęście dobrze się skończyło. Mimo skandalicznego zachowania z las palmas wierze ze Paulista odpali i bedzie czolowym obronca tej ligi
2. siarka00725.01.2018; 19:53
siarka007Bo mógł nie grać pół roku, gdyby poszły więzadła. Od przeprostu kolana do zerwanych więzadeł niedaleka droga, przecież nie mógł mieć pewności, że to nic aż tak poważnego, skoro wrócił i chwilę później upadł na murawę. Jak widziałem powtórkę upadku to sam byłem niemal pewien, że to ACL.

Całe szczęście nie. Ostatnio grał bardzo mizernie, ale ogólnie to dobry grajek i liczę, że po powrocie będzie grał na miarę swoich umiejętności. Poza tym, już dość tych kontuzji i zawieszeń.