VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Andreas: „Chcę wygrać trofeum z Valencią”

Michał Muszyński, 13.01.2018; 14:22

Wypowiedź Andreasa Pereiry

Skrzydłowy Valencii jest przekonany co do swojej najbliższej przyszłości, którą chce spędzić na Estadio Mestalla. Po efektownym zwycięstwie we wtorkowym spotkaniu Pucharu Króla, Pereira wyjaśnia, że jego aspiracje sięgają zdobycia Copa del Rey.

Ocena gry Valencii z Las Palmas

„Zwycięstwo jest bardzo ważne i cieszą jego rozmiary. Musimy jednak koncentrować się już na kolejnym meczu”.

Pozytywne odczucia z pobytu w Valencii

„Świetnie się tutaj odnalazłem, w każdym kolejnym spotkaniu czuję się coraz pewniej, poprawiam swoją grę. Cieszę się, że mogę pomagać zespołowi w odnoszeniu zwycięstw”.

Kapitalny występ Vietto

„Zarówno Luciano jak i cała drużyna jest bardzo szczęśliwa z powodu trzech bramek, jakie udało mu się zdobyć. Liczymy, że w kolejnych spotkaniach będzie mu szło równie dobrze”.

Co napisałeś na piłce, którą zabrał Luciano po meczu?

„Napisałem: »Wielki walczak«”.

Dobra współpraca z Vietto na boisku

„To bardzo łatwe, ponieważ Luciano jest graczem bardzo technicznym i inteligentnym. W meczu z Las Palmas pokazaliśmy, co możemy wspólnie zdziałać. Zamierzamy doskonalić współpracę na każdym kolejnym treningu”.

Valencia w Copa del Rey

„Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi z naszej postawy w krajowym pucharze. Postaramy się dotrzeć do finału. Zamierzamy pokonać każdego, kto stanie na naszej drodze”.

Zespół potrzebował takiego efektownego zwycięstwa?

„Tak, to było bardzo ważne, zarówno dla drużyny jak i dla fanów. To 4:0 dało nam dużo pewności siebie. Musimy dalej pracować z pokorą, by osiągać zwycięstwa z zachowaniem czystego konta, z czym ostatnio mieliśmy problem”.

Myślisz, że jest możliwość twojego przedwczesnego opuszczenia Mestalla wobec twojej dobrej postawy?

„Nie mam pojęcia. Wiem, że Manchester United przebywa obecnie w Dubaju i nie sądzę by Mourinho widział moje występy w Valencii. Na chwilę obecną jestem tutaj i chcę tu zostać, czuję się świetnie w tej drużynie. Gram coraz lepiej i chcę wygrać trofeum z Valencią”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK13.01.2018; 14:58
Ja chcę by Valencia ponownie zaczęła zdobywać trofea, nie ważne z kim w składzie ;)