VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Ibáñez odchodzi z Valencii

Adam Musialik, 03.01.2018; 14:57

Transfer wychowanka

Rober Ibáñez będzie grał na wypożyczeniu w Osasunie do końca tego sezonu, po tym jak Getafe, klub, który wykupił go z Valencii, zdecydował się wypożyczyć go do zespołu z Nawarry.

Los Ches w oświadczeniu opublikowanym na swojej oficjalnej stronie internetowej, ogłosił, że Rober przenosi się do Getafe, ale w umowie ustalono opcję odkupu dla Valencii. Ibáñez rozegrał w trwającym sezonie jedynie 24 minuty, w meczu Pucharu Króla, z Realem Saragossa. W zeszłym roku, na wypożyczeniu w Leganés, doznał poważnej kontuzji kolana po rozegraniu pięciu meczów ligowych. Ponadto pomocnik Valencii był wypożyczony do Granady w kampanii 2015/16. W dorosłym zespole „Nietoperzy” zadebiutował 29 sierpnia 2014 roku, przeciwko Maladze. Łącznie zaliczył 6 spotkań i zdobył 1 gola.

Po przejściu testów medycznych przeprowadzonych w Pampelunie, piłkarz weźmie udział w ćwiczeniach z drużyną trenera Diego Martineza w Tajonar. Na zakończenie swojego pierwszego treningu jako piłkarz Osasuny, zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro903.01.2018; 15:55
Na odejście Ibaneza zanosiło się od dawna. Wypada życzyć mu powodzenia.
Dla mnie największą bombą jest transfer Rafy Mira. Też wiadomo było, że odejdzie. Wszystko wskazywało na to, że trafi do Realu M. (drużyny rezerw). A tymczasem Rafa okazał się dryblerem wysokiej klasy - po przedryblowaniu VCF spektakularnie wykiwał RM, gdzie już zacierali z zadowolenia ręce czekając na jego przybycie - Rafa wybrał w ostatniej chwili Wolves (tam gdzie coachem jest Niuniek).
Tym sposobem VCF zarobiła 2 mln, które ułatwiły z kolei wypożyczenie Vietto do VCF.
C'est la vie!