VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Niepewna przyszłość Vidala

Michał Muszyński, 29.11.2017; 17:19

Obrońca może opuścić klub już zimą

Nacho Vidal w ostatnich spotkaniach Valencii nie mógł liczyć na pojawienie się na boisku, przez co coraz głośniej mówi się o zmianie barw klubowych w zimowym okienku transferowym, bądź po zakończeniu sezonu.

Canterano nie przekonuje swoją grą Marcelino. Prawy obrońca pojawiał się na boisku zaledwie w trzech ligowych spotkaniach: z Las Palmas, Realem Sociedad oraz Realem Betis. Po spotkaniu z Verdiblancos asturyjski szkoleniowiec przestał korzystać z usług młodego piłkarza. Prawy bok obrony to jedna z najsłabiej obsadzonych pozycji w Valencii, ponieważ Martín Montoya również nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu. W tej sytuacji mówi się o wzmocnieniu rywalizacji na prawej stronie defensywy, jednak dopiero w letnim okienku transferowym. W styczniu zarząd „Nietoperzy” wyznaczył sobie inne priorytety transferowe.

Jeżeli sytuacja Nacho Vidala nie ulegnie zmianie, 22-latek będzie miał możliwość opuszczenia Mestalla. Odejście z Valencii mogłoby być dla piłkarza korzystnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli klub z miasta nad rzeką Turią nie bierze go pod uwagę w kontekście budowania kadry na przyszłe sezony. Nie można zatem wykluczyć transferu definitywnego, choć obecna sytuacja Nacho Vidala wydawać by się mogła zbyt krzywdzącą, bowiem błędy popełniane w spotkaniu z Realem Betis nie powinny definitywnie przekreślać jego przyszłości na Mestalla. Aktualnie dla 22-letniego obrońcy jedyną szansą na udowodnienie swojej wartości są mecze w ramach Copa del Rey.

Nacho Vidal dołączył do pierwszej drużyny przed obecnym sezonem, po świetnych występach w Valencii Mestalla. Jedną z jego zalet jest ofensywny styl gry, co udowodnił w ligowym spotkaniu w San Sebastián zdobywając gola. W przypadku odejścia, obrońca na brak ofert z pewnością nie powinien narzekać.

Kategoria: Ogólne | Deporte valenciano skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Abec29.11.2017; 17:32
AbecJeżeli nie sprowadzimy nikogo na prawą obronę to pozostaniemy jedynie z Montoyą i.. Vezo? Ciekaw jestem czy Portugalczyk sprawdziłby się na tej pozycji.
2. mucha002929.11.2017; 17:36
mucha0029Ja w odejście Vidala zimą nie wierzę. To byłby strzał w kolano. Dzisiaj masz do dyspozycji wszystkich piłkarzy, jutro - wypada ci połowa obrońców np. Niech siedzi. Wg mnie ma zadatki na bardzo dobrego obrońcę. Po sezonie znajdujemy top obrońcę, a Vidal wędruje na wypożyczenie do klubu LaLiga - tak to widzę.
3. Y4rooo29.11.2017; 18:41
Destrukcje ma fatalna razilo po oczach. Ustawienie jako tako, gra bez pilki niezle. Za to pojedynki indywidualne wrecz fatalnie.

Do systemu 4-4-2 jest zbedny. Cancelo rowniez by nie pasowal chyba ze jako RM. Ale on nie chcial - ponoc. Cancelo w kadrze ma jednego koksa jako konkurencje. Jest z Barcy. Lepiej niech szlifuje pomoc bo tam zaskakiwal nie raz.
4. Vicente7329.11.2017; 23:16
Vicente73Zbyt łatwo pozbywamy się takich utalentowanych ludzi. Widać w Vidalu potencjał. Brak długowzrocznej polityki kadrowej???