VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Będziemy chcieli wygrać”

Adam Musialik, 29.11.2017; 16:10

Konferencja prasowa Marcelino

Trener Valencii, przed meczem z Realem Saragossa, wziął udział w spotkaniu z dziennikarzami. W swoich wypowiedział poruszył min. temat spotkania z Peterem Limem.

Rewanż z Saragossą

Podejdziemy do tego meczu jak do każdego innego, czyli z pragnieniem zwycięstwa. Gramy u siebie, a więc mamy obowiązek pokazać się z jak najlepszej strony przed naszymi kibicami. Do awansu wystarczy nam remis, ale będziemy chcieli wygrać.

Zawieszenie

Chciałbym być na ławce, ale zawieszenie mi to uniemożliwia. Po niedzielnym meczu z Getafe, zakończy się się ta niekomfortowa sytuacja. Zaskakuje mnie to, że po 130 meczach ligi jestem jedynym wyrzuconym na trybuny trenerem, podczas, gdy inni zachowywali się gorzej ode mnie. Nikogo nie obraziłem i nie wykazałem braku szacunku, ale postaram się, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Nieuznany gol Messiego

Widziałem jak piłka przekracza linię. Nie można się dziwić Messiemu, każdy gracz miałby w takiej sytuacji pretensje. To wszystko w tej sprawie. Dziękuję.

Technologia w futbolu

Z technologią wszystko byłoby bardziej sprawiedliwe. Sędziowie mają trudną pracę. Czasem ciężko orzec spalonego albo czy piła przekroczyła linię.

Ilość zimowych transferów

Nie wiem ilu piłkarzy przyjdzie. Teraz dla mnie najważniejsi są ci z obecnej kadry, którą posiadam. Zimowe transfery są trudne i wymagają głębszej analizy rynku. Nie wiem co się stanie, ale teraz nie to jest priorytetem.

Spotkanie z Limem

Mogę zapewnić, że Peter daje nam wszelkie wsparcie w każdej decyzji, którą podejmujemy. Najważniejsze to utrzymać zimą obecną kadrę. Rozmawialiśmy o zespole, ale bez głębszej analizy.

Ferrán Torres

Jest bardzo młody i musimy o niego dbać. Krok po kroku wprowadzać do drużyny i dać mu pracować. Ma duży talent i jest dojrzały. Zobaczymy, jutro będzie miał okazję do zagrania.

Robert Ibáñez

Został powołany, ponieważ jest gotowy do gry. Miał ostatnio zły czas, musiał przejść dwie operacje kolana. Jeszcze zobaczymy czy jutro zagra.

Fabián Orellana

Rozmawiałem z nim od mojego pierwszego dnia tutaj. Zachowywał się bardzo dobrze i muszę mu publicznie podziękować. Życzę mu jak najlepiej.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.