VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowy kontrakt dla Parejo?

Mateusz Skotny | Bartłomiej Płonka, 29.11.2017; 15:40

Kapitan może przedłużyć umowę

Po przedłużeniu kontraktu z Rodrigo Moreno, Mateu Alemany pracuje nad umową dla Daniego Parejo. Porozumienie stron wydaje się być kwestią czasu.

Valencia ma zamiar działać przyszłościowo, a takim krokiem miałoby być przedłużenie kontraktu z Danim Parejo do 2022 roku. W umowie zostałaby podwyższona klauzula odstępnego oraz zarobki zawodnika, podobnie, jak u Rodrigo Moreno. Otoczenie piłkarza podaje, że ten jest bliski złożenia podpisu na umowie, a kluczowy dla całej operacji miałby być głos Marcelino, który twierdzi, że zawodnik jest koniecznym elementem budowy zespołu z Mestalla.

Władze klubu spotkali się już z agentem zawodnika, a sam Parejo chce kontynuować swoją karierę w Walencji. Rozmowy w sprawie kontraktu z 28-latkiem są planowane na przyszły rok, ale podobnie jak przypadku Rodrigo, może dojść do nich znacznie szybciej. Obecna umowa Hiszpana obowiązuje do zakończenia sezonu 2019/20.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro929.11.2017; 16:31
Parejo mimo swoich niewątpliwych zalet ciągle mnie do końca nie przekonuje. Wydaje mi się, że potrzebujemy dla niego zmiennika, żeby Parejo miał konkurenta na swoją pozycję. Przesunięcie Solera na skrzydło powoduje także, że w sytuacji braku Parejo nie mamy rozgrywającego. Ostatni mecz z Barcą potwierdził, że linia pomocy pozostawia sporo do życzenia.