VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sesderma nowym sponsorem Valencii

Michał Muszyński, 25.11.2017; 19:35

Umowa z lokalną firmą dermokosmetyczną

Valencia pozyskała nowego sponsora. Logo walenckiej firmy specjalizującej się w branży dermokosmetyków będzie obecne na rękawach koszulek piłkarzy Valencii od niedzieli. Umowa z hiszpańską firmą została podpisana na okres dwóch lat.

Valencia osiągnęła porozumienie z Sesdermą – hiszpańską firmą dermokosmetyczną, pochodzącą z Comunitat Valenciana, działającą na skalę międzynarodową. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe dwa lata, zaś Sesderma będzie mieć status sponsora Premium Plus. Dzięki strategicznemu konsensusowi, obie strony będą mogły zintensyfikować swój program internacjonalizacji. W niedzielnym meczu przeciwko FC Barcelonie, Valencia zadebiutuje z nowym sponsorem na koszulce. Logo Sesderma będzie znajdować się na rękawie.

Sesderma to hiszpańska firma, która może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji znanych i cenionych na całym świecie dermokosmetyków. Firma od początku swojego istnienia stawia przede wszystkim na rozwój i zaawansowane badania naukowe. Działa na terenie 60 krajów i zajmuje się opracowywaniem i wytwarzaniem produktów dermokosmetycznych wykorzystując nanotechnologię. Sesdermę i Valencię łączą takie wartości jak potrzeba ciągłego rozwoju, szukanie innowacji oraz poczucie silnego przywiązania do Comunitat Valenciana. Hiszpańska firma kosmetyczna podpisując umowę z Valencią, wykonuje kolejny ważny krok w kierunku rozwoju i globalnej ekspansji rynku.

Jorge Garcia, dyrektor ds. marketingu Valencii, oznajmił, że klub jest dumny z możliwości związania się z jedną z największych walenckich firm, która odnotowuje ciągły wzrost gospodarczy i stawia na innowacyjność. Z kolei dla Romedesa Rosasa, dyrektora ds. marketingu Sesdermy „sojusz z Valencią to spełnienie marzeń, klub z Mestalla propaguje wartości przewodnie w naszej firmie, mianowicie duch rozwoju i potrzeba ciągłej poprawy".

Kategoria: Ogólne | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Jarunio26.11.2017; 08:33
JarunioNie napisane jest o najwazniejszej informacji czyli ile rocznie bedzie Valencia dostawala od nowego sponsora
2. szelos26.11.2017; 10:31
szelosNie podano informacji na ten temat.
3. mucha002926.11.2017; 14:45
mucha0029Biorąc pod uwagę umiejscowienie loga na koszulce, pieniądze oszałamiająco wysokie być nie mogą ;)
4. Adrian_VcF26.11.2017; 20:02
Adrian_VcF@mucha0029

Z pewnoscia nie jest to powalająca kwota.
Mimo to podejrzewam, ze BEKO zaplacilo Barcelonie nie malo za tego typu reklame