VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Villa: „Chcę zobaczyć wielki mecz"

Adam Musialik, 25.11.2017; 15:16

Hiszpan o jutrzejszym spotkaniu

Legenda Valencii i były napastnik Barcelony, David Villa wypowiedział się na temat niedzielnego meczu obu drużyn.

Obecna Valencia

„Jest bardzo dobra, zajmuje pozycję na którą zasługuje i grają świetnie. Teraz, z Marcelino są zespołem bardzo trudnym do pokonania. To mocny, pracowity zespół".

O niedzielnym meczu

„Valencia kontra Barcelona to absolutnie najlepszy mecz tego sezonu w Hiszpanii. Będą mierzyły się aktualnie dwie najmocniejsze ekipy w najlepszej lidze świata".

Atmosfera Mestalla

„Jeśli same umiejętności nie wystarcza, czynnik Mestalla może przesądzić. Mam nadzieję na świetną grę, wspaniałe show drużyn, do których pałam dużą miłością".

Obecni napastnicy Valencii

„Doskonali. Są trenerzy, którzy podnoszą poziom zawodników i takim niewątpliwie jest Marcelino. Niektórzy piłkarze nie mieli w zeszłym roku większego wpływu na grę, a dziś są kluczowi".

Znacznie lepsze wyniki niż rok temu

„Trzech napastników zrobiło krok naprzód. W przypadku każdego zespołu ważne jest, by miał bramkostrzelnych snajperów. Zaza, Rodrigo i Santi Mina wykonują świetną robotę i to przynosi korzyści Valencii".

Forma Barcelony

„Jest mocna zarówno w obronie, jak i ataku. Nie wiem czy trener Valverde zdaje sobie sprawę jak zmienił zespół, ale nie mam nic więcej do dodania".

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.