VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino: „Chcemy pokonać Barcelonę"

Adam Musialik, 25.11.2017; 13:16

Konferencja prasowa trenera Valencii

Marcelino García Toral na przedmeczowej konferencji prasowej poruszył temat min. jutrzejszego meczu czy zdrowia Simone Zazy.

Zawieszenie za protesty

„Oczywiście wolałbym być w czasie meczu w obszarze technicznym, ale okoliczności będą takie, a nie inne. Muszę to uszanować".

Walka o ligę

„Stawką meczu są trzy punkty. Wiemy, że będziemy rywalizować z wielkim zespołem, ale naszym celem jest wygrana".

Powstrzymanie Messiego

„Nie mam klucza, aby go powstrzymać, więc nie jestem mądrzejszy od nikogo. Postaramy się odciąć go od gry najbardziej, jak to będzie możliwe. Wymaga to maksymalnej koncentracji i kondycji".

Trudność pokonania Barcelony

„Pokonanie Barcelony jest bardzo trudne i chcemy być pierwszymi w tym sezonie, którzy tego dokonają. Mają bardzo dobrą defensywę,ale postaramy się ich ukąsić naszą bronią."

Przygotowania do meczu

„Ten tydzień był bardzo łatwy, ponieważ drużyna jest maksymalnie zmotywowana. Bardzo szanujemy Barcelonę, jednak naszym celem jest zwycięstwo".

Zdrowie Simone Zazy

„O ile na treningu nie zdarzy się coś niespodziewanego, to Zaza będzie gotowy na jutro. Rozgrywa bardzo dobry sezon, ma nasze zaufanie i chcemy by to kontynuował."

Zawieszenie Piqué

„Nie wiem czy jego nieobecność osłabi grę Barcelony. To nie jest dla nich nowa sytuacja i na pewno mają go kim zastąpić".

Kibice na Mestalla

„Nie ma wątpliwości, że gra na Mestalla to dla nas inny świat niż, gdy gramy na wyjeździe. To będzie show, kibice dadzą nam wielkie wsparcie i energię. Ich pomoc jest niezbędna".

Presja dla Barcelony

„Barça zawsze ma obowiązek wygrywać, my natomiast możemy i chcemy to zrobić"

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK25.11.2017; 16:32
Szkoda tego zawieszenia Marcelino, przydałby się zwłaszcza w takim meczu by pokierować zawodników.

Pique w meczu z Juventusem zagrał bardzo dobrze w obronie i moim zdaniem to dobra wiadomość, że zabraknie go jutro ale i tak będzie ciężko.

Liczę jednak na dobry mecz i oczywiście zwycięstwo Valencii ;)