VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Z Barceloną bez Marcelino

Bartłomiej Płonka, 22.11.2017; 11:47

Klub odwoła się od decyzji

Po spotkaniu z Espanyolem trener Valencii, Marcelino został ukarany i najbliższy mecz z Barceloną obejrzy z wysokości trybun. Klub będzie jednak odwoływał się od tej decyzji.

Podczas niedzielnego pojedynku z Espanyolem, jeszcze przy stanie 0:0, Marcelino został odesłany na trybuny. Szkoleniowiec protestował, gdy arbiter nie przerywał gry, pomimo tego, że Jeison Murillo nie był w stanie kontynuować zawodów. Następnie Asturyjczyk rozmawiał z opiekunem gospodarzy Quique Floresem, po czym zareagował sędzia Hernández Hernández. Kara ma obowiązywać także podczas następnej kolejki, co oznacza, że w meczu z Barceloną zespół z wysokości murawy poprowadzi Rubén Uría.

Wspominany szkoleniowiec Espanyolu skomentował całą sprawę stając po stronie Marcelino: „Nie podobała mi się ta decyzja, trenerzy powinni móc ze sobą porozmawiać” — uważa Flores, dodając również: „W imieniu zespołu przeprosiłem już za to, że moi zawodnicy nie widzieli leżącego na boisku Murillo”.

Walencki klub będzie chciał zrobić wszystko, by Marcelino mógł jednak zasiąść na ławce trenerskiej i odwoła się od tej decyzji. Hiszpańska federacja jednak rzadko kiedy jest skłonna anulować kary, stąd wydaje się, że szanse na powodzenie są niewielkie.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LimaK22.11.2017; 13:02
Tego właśnie się obawiam, że mimo wszystko kara zostanie podtrzymana :/
2. Vicente7322.11.2017; 13:15
Vicente73Już lepkie macki barcelońskich odszczepieńców działają, by zwiększyć swoje szanse na dobry wynik w Walencji...
3. pedro922.11.2017; 14:04
Ich macki nie są takie lepkie jak by się mogło wydawać - apelacja Barcy w sprawie Pique została odrzucona.
4. El22.11.2017; 15:37
Marcelino to genialny trener, ale jego zachowanie w osatatnim meczu bylo niepowazne. Zaloze sie ze nasi tez by nie wybili, tak juz jest.