VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murillo nie zdąży na Barçę

Michał Kosim, 21.11.2017; 17:13

Kolumbijczyk kontuzjowany

Valencia wystosowała oficjalny komunikat, który potwierdza najgorszy scenariusz: uraz Murillo, odniesiony w meczu z Espanyolem, wykluczy go z udziału w niedzielnym spotkaniu na szczycie LaLiga.

Środkowy defensor Valencii w 62. minucie pojedynku upadł na murawę we własnym polu karnym, jednak Espanyol kontynuował grę jeszcze przez pół minuty, ostatecznie – jeszcze przy stanie 0:0 – będąc blisko trafienia otwierającego wynik meczu. Wywołało to wściekłość Marcelino i odesłanie go do szatni, przez co Asturyjczyk obejrzy mecz wicelidera z liderującą FC Barceloną z wysokości trybun.

Wstępne przypuszczenia klubowych lekarzy okazały się słuszne i po wstrzymaniu się przez dobę z podjęciem ostatecznej decyzji sztab zadecydował, że Jeison Murillo nie ma szans na występ przeciwko Blaugranie.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Po przejściu szeregu testów medycznych, obrońca Valencii – Jeison Murillo nie będzie dostępny w najbliższym meczu z powodu urazu pachwiny, który wymaga dalszych badań w ciągu najbliższych dni oraz następującego po nich procesu rekonwalescencji.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Ashkan21.11.2017; 18:52
Nie dobrze... ale dzięki Marcelino mamy dwóch ogranych obrońców do dyspozycji :)
2. zompson22.11.2017; 19:23
zompsonMarcelino jest na to gotowy <3