VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Espanyol vs. Valencia — składy

Bartłomiej Płonka, 19.11.2017; 15:33

Mina od początku

Marcelino zadecydował, iż spotkanie z Espanyolem na ławce rozpocznie Simone Zaza, którego zastąpi Santi Mina. Ponadto w wyjściowej jedenastce znaleźli się Lato oraz Pereira. Po stronie Espanyolu od pierwszych minut na placu gry zobaczymy byłych Los Ches, Javiego Fuego oraz Pablo Piattiego.

Valencia: Neto; Montoya, Paulista, Murillo, Lato; Kondogbia, Parejo, Andreas, Gayà; Rodrigo, Santi Mina.

Espanyol: Pau López; Víctor Sánchez, David López, Naldo, Aarón; Fuego, Darder, Piatti, Leo Baptistao, Sergio García , Gerard Moreno

Przypominamy o tegorocznej edycji Forumowego Typera. Nagrody fundują sklepy ISS-sport oraz Fanzone.pl oferujące m.in. oficjalne koszulki piłkarskie VCF.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Darlene19.11.2017; 18:13
DarleneCoś niesamowitego jak punktujemy w tym sezonie. Czy ktoś dzisiaj na prawdę dobrze zagrał oprócz Neto? Pierwsza połowa beznadziejna. Właściwie graliśmy źle dopóki na boisku był Lato. Tabela wygląda pięknie.
2. kupis8919.11.2017; 18:24
kupis89Grając dobrze wygrywamy, grając słabo... wygrywamy.Przypomina mi to Atletico z sezonu mistrzowskiego. 3 pkt najważniejsze a za tydzień Braca na którą myślę że jak to zawsze się zepna i coś ugraja . Typuje 2-1 ,oby :)