VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ruszyła sprzedaż biletów na Barçę

Adam Musialik, 16.11.2017; 17:53

Ogromne kolejki przed Mestalla

Valencia wystartowała ze sprzedażą wejściówek na mecz przeciwko Barcelonie. Meksykanie, Włosi, Polacy, Argentyńczycy i oczywiście mieszkańcy miasta utworzyli rano kolejkę złożoną z setek osób, które pomimo chłodu i wysokich cen biletów nie wycofały się.

Bilety, których ceny wahają się od 70 do 180 €, są już dostępne w kasach stadionu. Valencia sprzedała już około 25 000 wejściówek dla posiadaczy karnetów. Klub jest pewny, że Los Ches będzie dopingować komplet publiczności, a sprzedaż online ułatwi fanom szybsze zakupy i rezerwacje. Nikt nie chce stracić szansy obejrzenia jednego z najważniejszych meczów w sezonie. Każdy ma jednak swoje osobiste powody. „Przyszliśmy zobaczyć Garaya i Messiego” — powiedzieli Argentyńczycy. „Jestem tu dla mojego chłopaka z Barcelony” — stwierdziła Polka. „Przyjechałem z Meksyku i myślę, że Valencia wygra 2:1” — typował pierwszy szczęśliwiec, któremu udało się zakupić wejściówkę.

Poinformowano, iż w porównaniu z tym samym okresem zeszłego sezonu odnotowano wzrost sprzedaży o ponad 17%. Drużyna gra lepiej, więc i zainteresowanie jej pojedynkami znacznie się zwiększyło. Podczas trzech z sześciu domowych gier w tym sezonie, liczba kibiców przekroczyła 40 tysięcy. Hitowe spotkanie odbędzie się 26 listopada o 20:45.

Kategoria: Ogólne | ElDesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.