VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pezzella w kręgu zainteresowań

Kamil Staniek | Bartłomiej Płonka, 16.11.2017; 16:58

Kolejne informacje transferowe

Argentyński obrońca Fiorentiny, German Pezzella znalazł się na celowniku Valencii. 26-letni defensor w ostatnich tygodniach poczynił spore postępy, które spowodowały zainteresowanie wielu innych klubów.

W letnim okienku transferowym Argentyńczyk trafił do Fiorentiny z Realu Betis na zasadzie wypożyczenia. Rozegranie wielu spotkań na dobrym poziomie przykuło uwagę kilku innych klubów, na czele z Valencią. Wprawdzie Włosi posiadają prawo wykupu piłkarza za kwotę 10 mln €, lecz wolą samego Pezzelli może być powrót do Hiszpanii. 26-letni zawodnik na tym etapie kariery może wykazać chęć gry w klubie z większymi szansami na sukces w Europie.

Postawa Pezzelli nie umknęła sztabowi reprezentacji Argentyny. W związku z powyższym zawodnik został powołany do kadry narodowej i ma spore szanse wyjazdu na Mundial w Rosji. Mimo, że klub z Walencji ma dobrze obsadzoną pozycję obrońcy, wzmocnienia w perspektywie przyszłego sezonu wydają się uzasadnione i ewentualny transfer byłby w pełni naturalnym posunięciem.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.