VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Orellana na sprzedaż

Adam Musialik, 06.11.2017; 17:29

Pomocnik opuści klub w styczniu?

Fabian Orellana nie znajduje się w planach Marcelino i klub będzie chciał pozbyć się piłkarza już zimą. Zainteresowanie wykazuje Eibar.

Władze baskijskiego klubu kontaktowały się już z Valencią. Dyrektor sportowy Fran Garagarza rozmawiał w ostatnich tygodniach ze odpowiednikiem z Mestalla i próbował zamknąć transfer rozgrywającego. Sprawa została jednak odroczona do początku 2018 roku. Eibar chciał zakontraktować piłkarza już teraz, w miejsce poważnie kontuzjowanego Frana Rico, jednak władze ligi nie wyraziły na to zgody. Ta okoliczność zmusiła działaczy obu zespołów do czekania.

Pomimo niezłego meczu z Realem Saragossa, sytuacja Orellany w Valencii ani trochę się nie polepszyła i Chillijczyk nie doczekał się kolejnej szansy gry. Piłkarz kompletnie nie pasuje do pomysłu nowego trenera Valencii, więc dobrym rozwiązaniem dla obu stron wydaje się jak najszybszy transfer. Marcelino kilka dni temu docenił profesjonalizm swojego podopiecznego: "Mimo trudnej sytuacji zachowuje się z szacunkiem i współpracuje ze mną jak każdy inny gracz.". 31-latek, po półrocznym wypożyczeniu został wykupiony tego lata, z Celty Vigo za 3 mln €. Wcześniej zaliczył dla Valencii 17 spotkań, w których zdobył 1 gola i 1 raz asystował.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Abec07.11.2017; 14:48
AbecKolejny przeciętniak. Nic szczególnego przez ostatnie pół roku nie pokazał. Oby Valencii udało się odzyskać chociaż część z 3 mln wpakowanych w niego latem.