VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo najlepszy na boisku

Tomek Stolarczyk, 05.11.2017; 01:36

Oceny i statystyki po meczu z Leganés

Według wyliczeń opartych na algorytmach i statystykach prowadzonych przez portal whoscored.com Daniel Parejo odznaczony został oceną 9/10 i zasłużył tym samym na tytuł najlepszego zawodnika meczu z Leganés.

Pomocnik Valencii otworzył wynik spotkania w 14 minucie trafieniem z rzutu wolnego. Zaliczył także zdecydowanie największą liczbę odbiorów (7). Odznaczył się też drugą największą liczbą celnych podań oraz kontaktów z piłką. W obu tych aspektach ustępując miejsca jedynie Jeisonowi Murillo. Był przy tym wszystkim na tyle aktywny aż do samego końca meczu, że w doliczonym czasie gry ujrzał żółtą kartkę.

Dwaj zawodnicy, którzy także zdołali wypracować ocenę powyżej 8 to Jeison Murillo (8.2) oraz Rodrigo Moreno (8.0). Najlepszą piątkę zamykają natomiast Neto (7.9) oraz Gaya (7.7). Najgorszym graczem w wyjściowej jedenastce okazał się zdjęty z boiska w 65-tej minucie Carlos Soler (6.4). Dość surowo ocenieni zostali zawodnicy Leganés. Żaden z nich nie zdołał zasłużyć na ocenę powyżej 7, a najlepszym z nich był Joseba Zaldúa (6.9).

Ponadto zaznaczyć można, że ze swojego zawrotnego ostatnio tempa minimalnie spuścił dziś Simone Zaza. Otrzymał on notę 6.7 i jest to jego najsłabsza ocena spośród wszystkich ligowych meczów rozegranych jak dotąd w tym sezonie (z wyjątkiem meczu z Levante, w którym zagrał jednak zaledwie 17 minut).

Spośród faktów meczowych wartych odnotowania portal whoscored.com zaznaczył ponadto, że Valencia była w tym spotkaniu wyjątkowo efektywna w kreowaniu okazji strzeleckich poprzez ataki skrzydłami oraz przy użyciu indywidualnych umiejętności zawodników. Wyróżniła się także dobrym wykończeniem (3 z 7 celnych strzałów udało się zamienić na bramki). Niewielki problemem stanowiły natomiast częste przewinienia w okolicach własnego pola karnego prowadzące do rzutów wolnych. Spośród 13 strzałów oddanych przez drużynę gości aż 6 z nich pochodziło właśnie ze stałych fragmentów gry.

Kategoria: Ogólne | whoscored skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.