VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia najbardziej solidna w Europie

Adam Musialik, 03.11.2017; 18:55

Drużyna Marcelino przegrywała tylko przez osiem minut

Valencia znów jest umieszczana przez statystyków wśród jednych z najlepszych w Europie. Los Ches nie tylko nie ponieśli porażki, ale przegrywali tylko raz, przez kilka minut meczu z Realem Madryt.

Po dwóch trudnych latach, zespół prowadzony przez Marcelino powrócił, by zachwycać swoich fanów świetnymi występami. Drużyna z Mestalla stała się bardzo trudna do pokonania i przypomina tę ze złotych lat w historii klubu. Dowodem na to jest chociażby fakt, że jest jedną z czterech drużyn niepokonanych do tej pory, w tym sezonie, w pięciu najlepszych ligach Europy. Ponadto Valencia w tej kampanii tylko przez 8 minut. Nie ma obecnie w Europie żadnego zespołu, który goniłby wynik mniej czasu. Jest to kolejną oznaką siły tego zespołu.

Manchester City i PSG robia wrażenie na początku obecnego sezonu, ale oba przegrywały dłużej od drużyny Marcelino.Drużyna Guardioli przez 55, a Emery'ego przez 30 minut. W La Liga, po Valencii najlepsze są Atletico Madryt (56 minut) i Barcelona (84 minuty). We Włoszech podobnie: Napoli Lazio i Inter też są niepokonani. Przegrywali odpowiednio przez: 75, 76 i 97 minut. Tylko Real Madryt był w stanie zaskoczyć Valencię, golem Asensio w dziewiątej minucie meczu, ale już w 19-tej wyrównał Soler.

Koncepcja solidności i jedności zespołu jest jednym z ważnych celów, jakie Marcelino założył sobie po objęciu sterów Valencii. Hiszpan zbudował mur, który jest bardzo trudny do sforsowania i cierpi, gdy nie gra na swoim poziomie.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LimaK03.11.2017; 19:24
AMUNT VALENCIA! ;)
2. Adrian_VcF03.11.2017; 19:29
Adrian_VcFTrzeba dalej robic swoje w tych meczach, walczyc do 90 minuty o 3 pkt. Potrafimy grac z najlepszymi co pokazalo starcie na Bernabeu. Jesli zachowamy koncentracje jest szansa na bardzo dobry wynik w tym sezonie. Naszym atutem jest to ze druzyna jest poukladana przez Marcelino w przeciwienstwie do ogórków La Liga, kazdy juz tu wie co ma robic. Trzeba to wykorzystac i konsekwentnie punktowac, a z najlepszymi grac swoje , czyli duze posiadanie pilki i dobry w tym sezonie atak pozycyjny
3. JaroVCF199203.11.2017; 19:57
Brawo dla redakcji ! Sporo nowych newsów w ostatnim czasie . Moglibyście jeszcze napisać o finansowej sytuacji klubu jak to wygląda na dzień dziszejszy
4. ArsVal04.11.2017; 08:41
Pięknie ten sezon wygląda :)