VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino: „Możemy się jeszcze poprawić”

Adam Musialik, 03.11.2017; 17:41

Trener Valencii przed meczem z Leganés

Marcelino wziął udział w spotkaniu z dziennikarzami, przed meczem jutrzejszym meczem. Oto jak odpowiadał na ich pytania:

LEGANÉS

„Staniemy przed zadaniem pokonania, jak pokazują ich statystyki, bardzo wymagającego rywala. Po dziesięciu kolejkach mają 17 punktów, chociaż niewielu się tego spodziewało. Ich gra pokazuje, że zasługują na swoje obecne miejsce.”

PRZEWAGA NA MESTALLA

„Mestalla musi być jutro naszym dwunastym zawodnikiem. To będzie truduny mecz, w którym będziemy potrzebowali wsparcia fanów. Jesteśmy młodym zespołem, który ma dobre wyniki, ale trzeba jasno powiedzieć, że kiedyś przyjdzie porażka, ale cały czas potrzebujemy wsparcia kibiców.”

PRZERWA NA REPREZENTACJE

„Zawsze to mówię, przerwa jest potrzebna aby odpocząć, zrelaksować się czy dojść do siebie po kontuzji. Każdy gracz cieszy się, że będzie mógł z dumą bronić barw narodowych. Przerwy w sezonie są bardzo pomocnicze.”

SYTUACJA W LIDZE

„Zespół zawsze ma limit, my jeszcze go nie osiągnęliśmy. Musimy go szukać. Zespół zawsze może się poprawić i to jest droga do sukcesu. Nie wiemy dokąd, jak daleko nas to zaprowadzi. Bardzo trudno, a praktycznie niemożliwe jest konkurować z Barcą i Realem. Nie mamy jednak jeszcze porażki i tracimy tylko cztery punkty do lidera.”

PAREJO

„Parejo jest dla mnie jednym z najlepszych. Teraz, gdy go prowadzę, widzę, że jest jeszcze lepszy niż myślałem. Szanuję decyzje selekcjonera kadry, ale sądzę, że Dani z pewnością ma wszystko by w niej zagrać.”

BRAMKARZE

„Jaume będzie grał w Copa del Rey lub gdy w lidze będzie już wszystko rozstrzygnięte. Neto będzie grał więcej, jednak mamy dwóch świetnych bramkarzy i nie ma problemu by nimi rotować w dowolnym momencie sezonu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy obu.”

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK03.11.2017; 18:33
Marcelino twardo stąpa po ziemi i bardzo dobrze ;)