VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Witamy nowych redaktorów

Redakcja, 01.11.2017; 20:53

Nabór do redakcji VCFpl

Jak zapewne zauważyliście, w ostatnich miesiącach na naszej stronie pojawiło się kilka nowych nazwisk w rubryczce „autor”. Mamy przyjemność ogłosić, że czwórka nowych adeptów sztuki dziennikarskiej od dzisiaj oficjalnie dołącza do grona redakcyjnego.

Adam Musialik, Michał Muszyński, Mateusz Nowacki i Tomek Stolarczyk — cała czwórka udowodniła, że posiada wszystko co potrzeba, by wspomóc nas w naszej redaktorskiej misji i informować was na bieżąco o wydarzeniach z Walencji. Nowym członkom naszej kadry życzymy wytrwałości, cierpliwości i samych pozytywnych newsów. Powodzenia!

Jednocześnie zachęcamy do słania swoich zgłoszeń tych, którzy z różnych powodów nie zdecydowali się wysłać zgłoszenia za pierwszym razem. Szukamy przede wszystkim osób pełnych pasji, z pokładami wolnego czasu i wiedzą o piłce nożnej i Valencii, nie bojących się wyzwań i chcących szlifować swoje umiejętności. Zgłoszenia wysyłać można przez formularz kontaktowy na naszej stronie, pisać mejle na bartek@vcf.pl lub arkadiusz.bryzik@gmail.com, bądź po prostu atakować nasze media społecznościowe: Facebooka i Twittera.

Czytaj również: Dołącz do redakcji VCF.pl

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Ashkan01.11.2017; 21:13
Powodzenia panowie :) ost strona ożyła oby tak dalej.
2. siarka00701.11.2017; 21:32
siarka007Jeśli mógłbym cofnąć czas do dowolnego momentu w życiu to wybrałbym ten, kiedy zostając wprowadzanym do redakcji po raz pierwszy zobaczyłem memy z Wokerem.

Łezka w oku.

Powodzenia!
3. Nevan01.11.2017; 22:08
NevanMnie kiedyś dziewczyna postawiła przed dylematem i powiedziała „albo ja, albo memy z Wokerem”.

Dylemat był taki, że nie wiedziałem czy wyjść od razu czy dokończyć jeszcze serię o Wokeraklesie z Aten.
4. Trivium02.11.2017; 12:58
Triviumo matko, Muffa zostala wybrana xD