VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pereira opuści Valencię już w styczniu?

Adam Musialik, 01.11.2017; 14:43

Manchester chce skrócić wypożyczenie

Andreas Pereira nieźle spisuje się w barwach „Nietoperzy”. Manchester United chce, aby zawodnik już zimą wrócił na Old Trafford. W tym celu planuje przedwcześnie zakończyć wypożyczenie Brazylijczyka.

Włodarze angielskiego klubu są pod wrażeniem postępów Andreasa w Hiszpanii. „Czerwone Diabły” będą chciały go z powrotem, u siebie, już w zimowym oknie transferowym. Jeśli się na to zdecydują, będą musiały zapłacić Valencii rekompensatę finansową. Blanquinegros latem pozyskali Perierę na rok, za 3 mln €. José Mourinho chciał zatrzymać go w swojej ekipie, ale piłkarz wolał grać jak najwięcej.

Manchester United zakomunikował już zawodnikowi, że jego sytuacja w Valencii jest mocno monitorowania i zimą będzie miał możliwość powrotu do Anglii. Pomocnik przekonał do siebie Marcelino i stał się jego jokerem, pierwszym wyborem z ławki rezerwowych. Dobra forma Gonçalo Guedesa i Carlosa Solera uniemożliwiają mu wskoczenie do podstawowego składu, ale jego dotychczasowy wkład i tak jest niezły. 21-latek rozegrał 415 minut, zdobył jedną bramkę i zaliczył dwie asysty.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. JaroVCF199201.11.2017; 14:57
Nie wiem co powiedzieć . Jako zmiennik przydatny .
2. siarka00701.11.2017; 16:22
siarka007„Rozmawiałem z Mourinho przed transferem, chciałem ciężko pracować i zostać na cały rok. Jestem skoncentrowany na Valencii”.

„Chcę dać z siebie wszystko i zrobić co w mojej mocy, by zostać w Valencii na cały rok. Powiedziano mi, że będę tu grał przez rok i chcę tu zostać na rok”.

Przetłumaczyłem niemal dosłownie po to, żeby pokazać ile razy powtarzał to, że chce zostać na cały sezon. Jeśli Mourinho nie uprze się na ściągnięcie Andreasa wbrew jego woli to on sam raczej niechętnie się stąd ruszy zimą.

Z tym, że Mourinho jest nieprzewidywalny.
3. Abec01.11.2017; 19:21
AbecJakby nie patrzeć, w Valencii ma mniejszą konkurencję na skrzydłach, co przekłada się na większą ilość minut na boisku. Nie wiadomo jednak jaki plan wobec niego ma Mourinho.
4. Vicente7301.11.2017; 21:28
Vicente73Tak się kończą te wieczne wypożyczenia...