sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà: „Biegamy jak nigdy wcześniej”

Adam Musialik, 30.10.2017; 18:29

Kilka słów od lewego obrońcy

José Luis Gayà udzielił wywiadu dziennikowi SuperDeporte. Zawodnik wypowiedział się min. na temat nowego trenera i świetnej formy zespołu.

Mecz z Alavés

„Skończyliśmy go bardzo zmęczeni, ponieważ był to fizyczny, wymagający mecz. Spodziewaliśmy się tego, ale teraz mamy tydzień przerwy na regenerację i przygotowania do spotkania z Leganés”

Siódma wygrana z rzędu

„Musieliśmy wygrać, ale wygraliśmy jako wielki zespół. Alavés jest nisko w tabeli, ale mimo problemów udało nam się wygrać. Najważniejsze jest zwycięstwo. Chcemy kontynuować dobrą passę”

Agresywny przeciwnik

„Pokazaliśmy, że w niesprzyjających warunkach jesteśmy w stanie się podnieść. Nie jest tajemnicą, że dużo biegamy, jak nigdy wcześniej, walczymy i staramy się. To najlepsze rozwiązanie i tego będziemy się trzymać.”

Marcelino przypisuje sobie tylko 1% zasługi dobrej formy zespołu

„Ma więcej zasług niż 1%. To my gramy dobrze, ale Marcelino bardzo się do tego przyczynił, bo dał nam pewność siebie. Wiemy, że liga jest długa, ale musimy to kontynuować, bo jesteśmy na dobrej drodze”

Cele po dobrym początku

„Liczy się tylko każdy następny mecz. Nie patrzymy na naszą pozycję w tabeli. Leganés gra w tym sezonie bardzo dobrze, ale postaramy się ich pokonać”

Świetna skuteczność. Co trzeci celny strzał to gol

„Po meczu z Levante pytaliście mnie o atak. Powiedziałem, że musicie być cierpliwi. Od tamtego spotkania nie przestajemy strzelać goli, a chcemy jeszcze więcej.”

Taktyka, a rotacje

„Marcelino ma wszystkich graczy gotowych do gry. Mecz w Copa del Rey pokazał, że mamy rywalizację w zespole. Nawet rzadziej występujący są dla nas tak samo ważni. Jeśli chcemy to utrzymać, to musimy być zjednoczeni.”

Świetny początek mimo wielu transferów

„Wszyscy mamy bardzo jasny cel i wiemy o co gramy. Wiemy co robimy dobrze, a co musimy poprawiać w kolejnych meczach.”

Słabe punkty drużyny

„Oczywiście, że je mamy. Staramy się ich unikać i wykorzystywać nasze zalety. Bardzo dużo i intensywnie biegamy, dużo i cierpliwie gramy piłką. Myślę, że jesteśmy bardzo dobrym zespołem. Staramy się nie tracić bramek. To daje nam więcej szans na zwycięstwa. Z Saragossą i Sevillą zachowaliśmy czyste konto, ale z Alavés już się nie udało. Poświęcimy czas na to, aby to poprawić.”

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK30.10.2017; 22:06
Bardzo dobrze. Nie ma co wybiegać zbyt daleko do przodu :)

Liczy się najbliższy mecz i zwycięstwo w nim ;)

Zawodnicy mają świadomość siły nowej Valencii ale nie ma sensu "dmuchać w balonik".

AMUNT VALENCIA! :)