VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Zaza: „Możemy konkurować z każdym”

Adam Musialik, 29.10.2017; 15:37

Kilka słów od napastnika Valencii

Simone Zaza udzielił wywiadu dla dziennika SuperDeporte. Snajper przeanalizował swoją formę i pochwalił kolegów z zespołu.

Wyobrażałeś sobie latem, że będziesz miał tyle goli na tym etapie sezonu?

„Jestem bardzo zadowolony z prezentowanego przeze mnie poziomu. Dużo strzelam, ale najważniejsze jest to, że daję wygrane zespołowi. Chcę to kontynuować, trafiać i wygrywać.”

Rok temu nie szło ci w Anglii, a teraz jesteś jednym z najlepszych.

„Zanim tu przybyłem, nie miałem dobrego okresu. Na szczęście mam to już za sobą, złe doświadczenia przeminęły. Teraz jestem bardzo szczęśliwy, widzę dobrą przyszłość. To mnie nakręca i pomaga.”

Rok temu Valencia była w dolnych rejonach tabeli, a dziś jest wiceliderem.

„Zespół naprawdę zmienił się całkowicie względem zeszłego sezonu. Nie tylko na poziomie gry, ale i mentalności. Musimy pracować i dawać z siebie wszystko. Zeszły rok był trudny, ale zdaliśmy sobie sprawę jakie błędy popełniliśmy. Jesteśmy drudzy w tabeli. Nie wiemy jak to się skończy, natomiast mamy ambicję, by mierzyć wysoko.”

W ubiegłym sezonie kibice musieli was oglądać w dole tabeli.

„Teraz żyjemy spokojniej. Cieszymy się z obecnej sytuacji i wiemy, że możemy konkurować z każdym. Nie możemy stracić tej mentalności. Jest ona bardzo ważna.”

Rodrigo i Zaza nadal strzelają.

„Strzela również Santi, który nie gra dużo. Mimo to dodaje sporo od siebie. Pomaga zespołowi, zwłaszcza w ataku. Lubię wygrywać i strzelać. Kiedy napastnik ma zaufanie, to czuje się lepiej i pewniej.”

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.