VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Caixabank z Valencią na cztery kolejne sezony

Michał Muszyński, 29.10.2017; 12:36

Umowa z hiszpańskim potentatem bankowym

W czwartek Valencia podpisała umowę z Caixabank, wiodącą jednostką w systemie bankowości detalicznej w Hiszpanii. Bank, który niedawno przeniósł swoją siedzibę do Walencji, oferuje szereg korzyści lokalnej drużynie i jej kibicom oraz zapowiada duże zaangażowanie i wsparcie w dalszy rozwój klubu.

Valencia i Caixabank podpisały umowę, na mocy której bank odnowił swój status oficjalnego sponsora klubu, którym szczycił się od 2014 roku. Umowa obowiązywać będzie przez cztery kolejne sezony, do 2021 roku. Instytucja finansowa pod przewodnictwem Jordiego Guala, która przeniosła niedawno swoją siedzibę do Walencji, pragnie kontynuować swoje wsparcie i zaangażowanie w sport, a w szczególności w zespół Valencii oraz chce zapewnić korzyści kibicom tego klubu.

Podpisanie umowy odbyło się w czwartek, a udział w nim wzięli prezes Valencii, Anil Murthy oraz dyrektor handlowy CaixaBank w regionie Comunitat Valenciana – Beatriz Alventosa.

Główny sternik Valencii nie krył zadowolenia z osiągniętego porozumienia i podkreślił, że jest bardzo zadowolony i liczy na dalsze wsparcie poważnego i prestiżowego banku, jakim jest Caixabank. „Ich zaangażowanie w rozwój klubu jest bardzo duże, co udowodnili nam w ciągu ostatnich lat” – dodał Murthy.

Z kolei Beatriz Alventosa wyjaśniła, że podpisując umowę z Valencią, Caixabank pragnie nawiązać bliższe kontakty z rodzinami i wszystkimi kibicami klubu, zachęcając ich do wspierania lokalnej drużyny i ułatwiając im możliwość czerpania radości z wspólnego oglądania meczów na Mestalla.

Ponadto, na mocy tej umowy, kibice Valencii, będący klientami Caixabank, otrzymają karnet na sezon 2017/2018, dzięki któremu będą mogli uczestniczyć w meczach LaLiga i Copa del Rey, które odbędą się na Estadio Mestalla. Umowa ta pozwoli również Caixabank na opracowanie i aktywowanie licznych innowacyjnych działań skierowanych do kibiców Valencii.

Wszyscy sympatycy Valencii, mający konta w Caixabank będą mogli stać się częścią programu „Family”, którego liczba klientów przekracza już 4 miliony. W ramach tego programu lojalnościowego, klienci będą mogli korzystać z udogodnień takich jak konto rodzinne bez pożyczki, pożyczki rodzinne, pożyczki w wysokości do 60 000 euro bez prowizji otwarcia oraz rabaty na ubezpieczenie. Ponadto program obejmuje ponad sto ofert i rabatów w obszarach niefinansowych takich jak kina, restauracje, technologia, podróże czy wypoczynek.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Adrian_VcF29.10.2017; 20:21
Adrian_VcFŚwietna wiadomość!