VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo przedłuży kontrakt?

Adam Musialik, 26.10.2017; 16:39

Agent kapitana spotkał się z władzami Valencii

Media związane z klubem informują, że agent Daniego Parejo spotkał się z szefami Valencii w sprawie przedłużenia umowy swojego klienta. Obecna wygasa w 2020 roku.

Jak poinformowano w programie Time Discount Gestiona Radio, wczoraj agent Parejo, Arturo Canales, pojawił się w biurach Los Ches, aby odbyć spotkanie z dyrektorem generalnym, Mateu Alemanym. Celem wizyty były negocjacje nowego kontraktu dla pomocnika Valencii. Piłkarz ma ważny kontrakt do czerwca 2020 roku, a klauzula jego odejścia wynosi 50 mln €. Wychowanek Realu Madryt chciał opuścić Valencię tego lata, ale do klubu przybył Marcelino. 28-latek szybko znalazł wspólny język z nowym trenerem, który uczynił go kapitanem zespołu. W poprzednich sezonach losy pomocnika były pełne wzlotów i upadków. Kolejni trenerzy przydzielali i odbierali mu rolę „szefa” drużyny. Nowy projekt, trener i stabilizacja przekonały go jednak do pozostania na Mestalla.

Daniel Parejo Muñoz, bo tak brzmi jego pełne nazwisko, przybył do Valencii z Getafe w lipcu 2012 roku. Nietoperze zapłaciły za jego transfer 6 milionów €. W ciągu pięciu lat jego sytuacja i pozycja w drużynie często ulegała zmianom. Na ten moment rozegrał dla klubu 248 spotkań, w których zdobył 37 bramek i zaliczył 40 asyst.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.