VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

González: „Czujemy respekt przed Valencią”

Michał Muszyński, 24.10.2017; 13:05

Kilka słów od szkoleniowca Realu Saragossa

Trener Realu Saragossa, Natxo González w samych superlatywach wypowiadał się na temat dzisiejszego rywala Los Maños w Copa del Rey. Zwrócił uwagę na mocne strony „Nietoperzy” jak i na szanse, jakie upatruje w spotkaniu z rewelacją Primera Division.

O Valencii:

Musimy uważać na każdego z ich piłkarzy, to obecnie drużyna kompletna, bardzo dobrze broni i przechodzi z defensywy do ataku, ma w swoich szeregach indywidualności, które prezentują umiejętności na najwyższym poziomie. Każdy zespół czuje przed nimi respekt.

Marzenie o wyeliminowaniu Valencii:

To nie jest moje marzenie, mam inne marzenia. Czujemy oczywiście podekscytowanie, ale format rozgrywek o Puchar Króla dostosowany jest do zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej. My jesteśmy poziom niżej, przez co będzie nam bardzo trudno o korzystny wynik. Mnie cieszy możliwość konkurencji z wielkim zespołem na fantastycznym poziomie i okazja do pokazania się z jak najlepszej strony.

O przejęciu inicjatywy w meczu z Los Ches:

Przede wszystkim trudno odebrać im piłkę, mają najwyższej klasy piłkarzy. Potrafią wyczekać odpowiedni moment i odebrać rywalowi futbolówkę, po czym przechodzą do błyskawicznego kontrataku. Robią to wyśmienicie. W ostatnich dwóch kolejkach zdobyli dziesięć goli, niemal w każdy możliwy sposób. Będzie bardzo trudno, ale postaramy się, by mieli jak najmniej okazji do gry piłką.

Kategoria: Wywiady | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.