VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Manchester zainteresowany Solerem

Michał Muszyński, 23.10.2017; 16:05

Doniesienia Daily Mail

Według brytyjskich mediów José Mourinho, szkoleniowiec Manchesteru United, widzi w Carlosie Solerze zastępcę Paula Pogby i Nemanji Maticia w środku pola. Anglicy chcieliby zakontraktować Hiszpana jeszcze przed zakończeniem obecnego sezonu. Władze Valencii dementują jednak te informacje.

Valencia zaprzecza wszelkim doniesieniom o kontakcie przedstawicieli Manchesteru United z Carlosem Solerem. Nie ma żadnych rozmów, o których rzekomo informują brytyjskie media: „Nie prowadzimy obecnie z nikim rozmów na temat żadnego z naszych piłkarzy”.

Daily Mail informuje, że Manchester United skłonny jest zapłacić za hiszpańskiego pomocnika 30 mln £, a nawet twierdzi, iż Mourinho chciałby zakontraktować hiszpańskiego pomocnika jeszcze przed otwarciem letniego okienka transferowego. Portugalski manager widzi w Solerze idealnego zastępcę Paula Pogby i Nemanji Maticia w środku pola. Przyszłość Fellainiego i Andera Herrery na Old Trafford stoi pod znakiem zapytania, a dodatkowo Michael Carrick po zakończeniu obecnego sezonu planuje zawiesić buty na kołku. Informacje te mogą potwierdzać rewelacje brytyjskiej gazety, choć wszystko zależy od Valencii i jej piłkarza.

Z drugiej strony ciężko wierzyć tym doniesieniom, gdyż klauzula Solera po podpisaniu nowego kontraktu wynosi obecnie 80 mln €. Wydaje się więc niemożliwe, by Valencia zaakceptowała ofertę MU w wysokości 30 mln £, czyli nieco ponad 33,5 mln €. Carlos Soler jest jednym z kluczowych ogniw projektu Valencii i klub z pewnością zrobi wszystko, by 21-latek pozostał na Mestalla na długie lata.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Liściu23.10.2017; 16:30
LiściuNiech zrobi wszystko żeby został. Myślę że duża częśc z tych młodych grajków jest świadomych że ta drużyna dużo może osiągnąć za kilka lat
2. BulaKG23.10.2017; 16:38
BulaKGNie ma nawet co podejmować negocjacji. Chcą to niech wpłacają klauzulę. Na ten moment Soler jest zbyt cennym zawodnikiem, a patrząc na wiek to za 2 sezony może bym pomocnikiem z topu
3. LimaK23.10.2017; 16:50
30 mln? Hahahahahahahaha!!!

Za 30 mln to oni mogą co najwyżej kupić buty Solera i jego strój, może jeszcze jakąś piłkę z podpisem :P

4. SonGohan23.10.2017; 20:47
SonGohanSoler to bardzo ciekawy profil piłkarza. Myślę, że zostanie - bo nasza sytuacja jest o 180* inna niż w poprzednim sezonie. Jeśli utrzymamy formę, poprawimy kilka elementów - to piłkarze sami będą chcieli u nas zostać ;)
5. longer23.10.2017; 22:27
longerPogba nie ma brata albo kogo tam?