VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcano za darmo w Valencii?

Adam Musialik | Karol Kotlarz, 20.10.2017; 11:30

„Nietoperze" wciąż chcą stopera Porto

Valencia nie rezygnuje ze starań o Ivána Marcano. Kontrakt z Porto wygasa Hiszpanowi z końcem obecnego sezonu. Klub Petera Lima będzie chciał wykorzystać tę okazję i spróbuje zakontraktować piłkarza bez płacenia za transfer.

Już latem Marcano znajdował się w orbicie zainteresowań Los Ches. Wtedy jednak jego portugalska drużyna odrzuciła oferowane prawie 5 mln €. Nie bez znaczenia jest tu także osoba trenera Marcelino. Obaj panowie współpracowali już ze sobą w Racingu Santander (w sezonie 2007/08 - przyp. red.). Obecny szkoleniowiec Valencii może nakłonić stopera do transferu.

Sprowadzenie 30-latka dodatkowo zwiększyłoby rywalizację w obronie drużyny ze stolicy Lewantu. Jest on doświadczonym, bramkostrzelnym i co ważne, lewonożnym stoperem, jakiego klub z Mestalla nie ma w obecnym sezonie. Umowa Marcano z drużyną Smoków wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Oznacza to, że latem mógłby przenieść się do Valencii za darmo. Źródła zbliżone graczowi poinformowały, że piłkarz dostał ofertę nowego kontraktu z Porto, ale rozważa także oferty z Hiszpanii i Anglii.

Iván Marcano rozegrał w obecnym sezonie dwanaście spotkań, w których zdobył aż cztery bramki. W tej kampanii jest niepodważalnie podstawowym obrońcą w drużynie FC Porto. Piłkarz zaliczył także epizodyczny występ w dorosłej reprezentacji Hiszpanii, w 2009 roku.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. ThomsonVCF20.10.2017; 14:48
ThomsonVCFZa darmo to byłby naprawdę sztos, ale obawiam się że przyjdą zaraz angole z 2 razy wyższym kontraktem i tyle będzie z tematu.