VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pereira przeszarżował

Tomek Stolarczyk | Michał Kosim, 18.10.2017; 22:37

Wyrok za potrójne przekroczenie prędkości

Nadużywanie ponadprzeciętnych możliwości swoich samochodów to wśród piłkarzy stare i dobrze znane zjawisko. Nikogo chyba nie dziwią wybryki kolejnych to już zawodników, którzy siedząc za kółkiem mylą miejską drogę z torem Formuły 1. Do zacnego grona nazwisk takich jak Marco Reus, Frank Lampard, Karim Benzema, Yaya Touré czy Wayne Rooney dołączył ostatnio również pomocnik Valencii, Andreas Pereira.

Całe zajście miało miejsce w poniedziałek. Brazylijczyk z belgijskim paszportem ścigany był przez policję po tym, jak przekroczył prędkość o prawie… 100 km/h. Policyjne liczniki mierzące jazdę jego bentleya wskazały bowiem 148 km/h, podczas gdy dozwoloną prędkością było zaledwie 50.

W wyniku całego zajścia, we wtorkowe południe Pereira usłyszał wyrok odbierający mu prawo jazdy na okres ośmiu miesięcy oraz przyznanie kary w wysokości 3 600 €. Zawodnik przyznał się do zarzutów policji i jeszcze przed ogłoszeniem wyroku zdążył wyrazić skruchę za pośrednictwem Twittera.

„Bardzo mi przykro z powodu wczorajszego incydentu. Zaakceptuję każdą karę jaka zostanie mi wyznaczona. To bardzo ważne, aby być ostrożnym podczas jazdy i zawsze respektować przepisy. Lekcja przyjęta” – napisał dyplomatycznie Pereira.

Wykroczenia powyżej 60 km/h są w Hiszpanii traktowane bardzo surowo i może za nie grozić nawet więzienie. Był to jednak pierwszy taki wybryk na koncie 21-latka, w związku z czym skończyło się tylko na tymczasowym odebraniu prawa jazdy.

Pomocnik przebywać będzie w Valencii do końca tego sezonu na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru United. Jak dotąd zdążył wybiec na boisko sześciokrotnie (trzy razy w wyjściowej jedenastce, trzy razy z ławki), zaliczając w tym czasie jedno trafienie, asystę oraz żółtą kartkę.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Nevan19.10.2017; 00:02
NevanBanega-esque
2. pedro919.10.2017; 11:03
Bentley to chyba nietypowa marka wśród piłkarzy. Na jego usprawiedliwienie, jak się jedzie Bentleyem to nie czuje się szybkości.
3. longer19.10.2017; 13:23
longerGrubo przesadził :(
4. Vicente7319.10.2017; 15:44
Vicente73Nie wiem dlaczego, ale ze wszystkich letnich wzmocnień Pereirę akceptuję w najmniejszym stopniu. Po prostu jakoś nie darzę go sympatią.
5. nedzarz19.10.2017; 23:51
pedro9, Bentley jest bardzo popularny wśród piłkarzy. Zwłaszcza na wyspach.