VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino: „Znamy ich mocne strony”

Michał Kosim, 15.10.2017; 12:32

Mister przed pojedynkiem z Betisem

Serię niedzielnych spotkań LaLiga zwieńczy wyjazd Valencii na Estadio Benito Villamarín. Przed meczem głos zabrał Marcelino, który oprócz kwestii samej potyczki poruszył także temat Ferrána Torresa.

Przeanalizowaliśmy Betis w taki sam sposób, jak przedtem Real Sociedad. Znamy ich mocne strony i wiemy jak możemy ich skrzywdzić. Teraz najważniejszą rzeczą jest dla nas powrót do maksymalnego poziomu występów, konsekwentnej postawy z tyłu – takiej, jaką prezentowaliśmy w wielu meczach – oraz dobrej wizji gry w przypadku stosunkowo krótkich okresów posiadania piłki, błyskotliwie konstruując akcje i dostając się w pole karne rywali; zarówno atakując jak i kontratakując. Właśnie to spróbujemy robić przeciwko Betisowi.

Oczywiście, częścią naszej wizji – a powtarzam to od momentu dołączenia do Valencii – jest robienie miejsca zawodnikom wspinającym się po klubowych szczeblach. Myślę, że potwierdzamy to za sprawą piłkarzy, którzy już dołączyli do pierwszego zespołu i są jego częścią. Tak samo jest w przypadku Ferrána.

Tym, co próbujemy osiągnąć jest optymalne wykorzystanie składu, jaki mamy i przekonanie graczy do konsekwentnego stylu gry w celu odnoszenia dobrych wyników.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.