VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia wykupi Guedesa?

Adam Musialik | Arkadiusz Bryzik, 10.10.2017; 00:11

Lim chce Portugalczyka

Peter Lim jest zdeterminowany, by Gonçalo Guedes pozostał w klubie na kolejne sezony. Portugalczyk w dotychczasowych spotkaniach pokazał się z bardzo dobrej strony. Przeszkodą może być jednak cena za zawodnika jakiej mogą żądać latem włodarze PSG.

Właściciel Blanquinegros ma bardzo dobre stosunki z agentem zawodnika (Jorge Mendesem — przyp. red.), a także prezesem PSG — Nasserem Al-Khelaïfim. Sprawia to, że transfer Guedesa wcale nie jest wykluczony, jak mogłoby się początkowo wydawać. Paryżanie będą musieli sprzedać latem kilku wartościowych graczy, aby przeprowadzić kolejne duże wydatki i zmieścić się w finansowym fair-play.

Nietoperze będą musiały liczyć się z wydatkiem rzędu nawet 30 mln €, jeśli chcą myśleć o sprowadzeniu młodego piłkarza na stałe do Walencji. Sam zawodnik rozegrał dla „Nietoperzy” dopiero pięć spotkań, ale zdążył już w nich zaliczyć 3 asysty.

Guedes ma dopiero 20 lat, a jest już uznawany za duży talent. Portugalczyk chce przede wszystkim grać i dalej się rozwijać i właśnie to może skłonić go do opuszczenia paryskiego, finansowego raju.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. mattaj10.10.2017; 03:41
mattajWeźcie mi nie róbcie nadziei takimi newsami :( Poza tym, jeśli będzie grał tak jak do tej pory to wydaje mi się, że mogą chcieć za niego nawet 40-50 melonow przy dzisiejszych, chorych cenach rynku i stanie konta Psg.
2. benji10.10.2017; 18:05
benjiWypożyczyć na 2 sezony z klauzulą wykupu i dorzucić jeszcze procent z następnej sprżedaży jeżeli się nie da rozsądnej ceny wytargować. Przynajmniej będzie na jakiś czas jedno skrzydło solidnie obsadzone. Poziom sportowy wzrośnie i stabilizacja będzie to wydobrzeją też finanse. Wystarczy na Atleti spojrzeć, jaki progres w kilka lat da się zrobić!
3. Lolo11.10.2017; 18:14
30 baniek za rezerwowego PSG? :/
4. longer13.10.2017; 13:04
longerpodchodzę sceptycznie, nie będę się podpalał.