VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Zaza kontuzjowany

Mateusz Kapusta | Arkadiusz Bryzik, 06.10.2017; 00:39

Czy napastnik zdąży na Real Betis?

Występ Simone Zazy w najbliższym spotkaniu przeciwko Realowi Betis stoi pod znakiem zapytania. Napastnik doznał kontuzji kolana w czasie dzisiejszego zamkniętego sparingu przeciwko czwartoligowemu Eldense i był zmuszony opuścić boisko.

Jak donoszą miejscowi dziennikarze, Włoch nie był w stanie ukończyć spotkania i wyraźnie kulejąc w towarzystwie lekarzy opuścił ośrodek treningowy, aby od razu udać się na badania medyczne. Choć kontuzja nie okazała się być tak poważna jak początkowo myślano, nie wiadomo jak długo potrwa rekonwalescencja piłkarza. Jego występ w meczu z Realem Betis stanął więc pod znakiem zapytania.

Optymizmu do całej sprawy dodają jednak słowa samego Simone Zazy, który po badaniach spóźniony pojawił się na wspólnej kolacji i przekazał dziennikarzom, że wszystko jest w porządku i czuje się dobrze. Co interesujące drużyna przywitała dołączającego kolegę owacją na stojąco, co jest kolejnym dowodem na dobrą atmosferę panującą w kadrze Marcelino.

Nie tylko Zaza

Sparingu z Eldense nie dokończyli również Murillo i Gabriel, którzy — podobnie jak Zaza — opuścili przedwcześnie boisko. Nic nie wskazuje jednak na to, aby dwójka obrońców wypadła ze składu na dłużej.

Kategoria: Raporty Medyczne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Ashkan06.10.2017; 08:29
Jaki wynik? :)
2. siarka00706.10.2017; 10:19
siarka007@Ashkan:

Jeśli dobrze pamiętam był bezbramkowy remis. :)