VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowy kontrakt Ferrána wkrótce

Michał Kosim, 05.10.2017; 14:24

Błyskawiczna reakcja klubu

W obliczu zainteresowania FC Barcelony podkupieniem Ferrána Torresa, Valencia chce czym prędzej podwyższyć jego klauzulę z ośmiu na 25 mln €.

Kataloński klub w przeszłości przechwytywał już uzdolnionych zawodników walenckiej akademii, jak choćby Abel Ruiz. Tym razem Los Ches postanowili bezzwłocznie skomplikować rywalom całą operację – a to wszystko za sprawą zapisu w umowie 17-latka, mówiącego o tym, że jego obecny kontrakt, obowiązujący do 2019 roku, zostanie automatycznie przedłużony o rok w przypadku oficjalnego debiutu w pierwszym zespole Valencii. Wiąże się to także ze znaczącym wzrostem klauzuli zawodnika – do 25 mln €. Podobne zapisy w swoich umowach mieli Carlos Soler czy Toni Lato.

Agent Ferrána został poinformowany w czwartek o tym, że po powrocie „nowego Asensio” z rozpoczynających się w piątek (6 października) Młodzieżowych Mistrzostwach Świata U-17, zawodnik ma na stałe dołączyć do ekipy Marcelino, dostając nowy indywidualny kontrakt i stając się tym samym zdecydowanie najmłodszym piłkarzem sezonu 17/18 w LaLiga.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.