VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Udana operacja Javiego Jiméneza

Adam Musialik | Arkadiusz Bryzik, 05.10.2017; 01:22

Zaczyna się proces rehabilitacji

Javi Jimenez w nocy z poniedziałku na wtorek pomyślnie przeszedł w Barcelonie operację po tym jak w jednym meczu drużyny rezerw zerwał więzadła w kolanie i wypadł z gry do końca sezonu. Zabieg prowadził Ramon Cugata, który jest specjalistą w dziedzinie tego typu urazów.

Obrońca spędzi jeszcze kilka dni w Barcelonie, zanim wróci do miasteczka sportowego Paterna i rozpocznie proces co najmniej sześciomiesięcznej rehabilitacji. Javiemu towarzyszyli jego krewni, operacja była nadzorowana także przez lekarza z Walencji, a o wszystkich na bieżąco informowany był sztab szkoleniowy klubu.

Jimenez nabawił się kontuzji w niedawnym meczu Mestallety z zespołem Ontinyent, W tym samy spotkaniu więzadła w kolanie zerwał inny piłkarz drużyny rezerw, Marc Ferris, który również operację ma za sobą, a która została przeprowadzona w Walencji. Prezydent klubu, Anil Murthy, odbył rozmowę telefoniczną z piłkarzami, zapewniał ich o wsparciu klubu.

W najbliższych dniach rozpocznie się proces rehabilitacji obu piłkarzy, który potrwa od 6 do 8 miesięcy. W otoczeniu Jimeneza wszyscy są pewni, że powrót do gry nadejdzie jednak szybciej, a sam piłkarz jest zdeterminowany, by stawić czoła temu wyzwaniu.

Kategoria: Raporty Medyczne | Superdeporte | el Desmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.