VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dołącz do redakcji VCF.pl

Redakcja, 02.10.2017; 17:23

Pomóż nam tworzyć VCF.pl

W ostatnich miesiącach skład naszej redakcji mocno się uszczuplił i choć wciąż chcemy na bieżąco informować o sytuacji klubu ze stolicy Lewantu to czasami po prostu nie jesteśmy w stanie tego robić. Z tego powodu znów zwracamy się do was, drodzy użytkownicy!

Brak czasu wolnego, praca w niesprzyjających godzinach, zmęczenie czy — przede wszystkim — wspomniane braki kadrowe sprawiają, że z miesiąca na miesiąc jest nam coraz ciężej przelewać naszą pasję na ekrany waszych monitorów, zarażać was miłością do Nietoperzy i — jak wspomnieliśmy już wyżej — dostarczać wam świeżutkich newsów.

Dlatego właśnie zwracamy się do was. Ostatnie nabory (wliczając w to również ten ostatni, sprzed roku) nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, a część wręcz okazywała się być kompletnym fiaskiem. Dostawaliśmy bardzo mało zgłoszeń, a niekiedy kontakt z kandydatem urywał się zanim ten zdążył choćby podesłać próbkę swoich umiejętności. Dość powiedzieć, że w naszej obecnej kadrze jest tylko jedna osoba, która została wyłowiona z naboru po roku 2013.

Z całych sił zachęcamy więc, by słać swoje zgłoszenia. Możecie to robić przez formularz kontaktowy na naszej stronie, pisać mejle na admin@vcf.pl lub karolkotlarz12@gmail.com, bądź po prostu atakować nasze media społecznościowe: Facebooka i Twittera

Jeśli więc umiesz posługiwać się językiem polskim, znasz podstawy języka angielskiego, bądź hiszpańskiego, interesujesz się piłką nożną — czekamy na wiadomość od ciebie! Szukamy przede wszystkim osób pełnych pasji i mających dużo wolnego czasu, które wspomogłyby nas w pisaniu newsów, ale drogi do redakcji nie zamykamy absolutnie przed nikim: jeśli sądzisz, że jesteś w stanie przekonać nas do swojej kandydatury — skontaktuj się z nami. Jesteś utalentowanym grafikiem? A może nieobce są ci tajniki obróbki video? Wiesz jak usprawnić pracę redakcji? Znasz się na sprawach technicznych i jesteś gotów na pomoc przy ulepszaniu strony? Daj nam znać! Rozpatrzymy każdą propozycję.

Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę szlifowania własnych umiejętności, a redakcja VCF.pl to idealne miejsce by tego dokonać. Przygodę z dziennikarstwem zaczynali u nas przecież m.in. Łukasz „Ulesław” Kwiatek, niegdyś redaktor Interia.pl, obecnie redaktor Granice Nauki, Dominik Piechota, który dzięki VCF.pl został felietonistą Sport Klubu, a obecnie pracuje w Przeglądzie Sportowym, Mateusz Święcicki, znany komentator stacji Eleven, czy Łukasz Wiśniowski, pracujący dla Łączy Nas Piłka.

Jednocześnie zapewniamy, że tym razem nie odpuścimy tak łatwo i będziemy wertować komentarze pod newsami w poszukiwaniu co bardziej wartościowych wpisów i potencjalnych przyszłych redaktorów. Sprawdzajcie więc regularnie swoje skrzynki pocztowe. Chcemy się nadal rozwijać i dostarczać wam najświeższe newsy, ale do tego potrzebujemy — tak jak w futbolu — silnej, szerokiej i zaangażowanej kadry.

VCF.pl to dla nas wciąż przede wszystkim platforma do rozwijania polskiego valencianismo i interakcji z rodzimymi kibicami Nietoperzy. Dlatego będziemy starać się do maksimum wykorzystać potencjał naszej strony. Do rychłego przeczytania!

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. FranekVCF02.10.2017; 18:12
Jestem chentny na redaktura! Podać muj mail?
2. Nevan02.10.2017; 21:55
NevanFranek, wystarczy że napiszesz na jeden z adresów podanych w treści ;)
3. fischerVCF02.10.2017; 23:41
fischerVCFŁukasz Wiśniowski pod jakim nickiem?
4. Nevan03.10.2017; 02:00
NevanZdaje się, że Zevaya, ale trzeba spytać Dzidka albo Ulego, bo mnie wtedy chyba na świecie nie było ;)
5. Trivium03.10.2017; 09:11
TriviumNo Panowie, skladajcie podania :) macie szanse zostac nowymi Tomaszami Hajtami (?) polskiego swiata pilkarskiego :D
6. Dzidek03.10.2017; 21:21
DzidekJeśli to ten sam, to faktycznie Zevaya. ;)
7. lisovski01.06.2018; 20:50
lisovskiEhh ! marzenie mógłbym sam się odbanować.