VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Negredo coraz bliżej Beşiktaşu

Michał Kosim, 27.07.2017; 20:45

Negocjacje wkraczają w decydującą fazę

Pomimo ostatnich doniesień o tym, jakoby Álvaro Negredo miał czekać na lepsze oferty od tej zaprezentowanej przez Beşiktaş, wiele wskazuje na to, że hiszpański napastnik zwiąże swoją przyszłość właśnie z turecką ekipą.

Zaawansowane rozmowy w kwestii transferu niespełna 32-latka potwierdził prezydent klubu, Fikret Orman:

Negocjujemy przenosiny Negredo. Najważniejsze jest to, że transfer spełnia nasze kryteria sportowo-ekonomiczne. W ciągu najbliższych dni możemy zdynamizować działania. Negredo jest jednym z nazwisk, których chcemy, jednak nie zdradzę szczegółów negocjacji.

Całą transferową sagę przyspieszyła postawa samego Beşiktaşu, który wymusił na Negredo bezzwłoczne postanowienie o swojej przyszłości.

Turecki klub jest w stanie spełnić oczekiwania finansowe piłkarza, jednak kością niezgody wciąż pozostają warunki, na jakich rosły snajper miałby trafić na Vodafone Park. Beşiktaş chciałby kupić zawodnika za 5 mln €, natomiast Valencia wolałaby wypożyczyć go z opcją wykupu za 7 mln €.

Odejście Hiszpana zwolni łącznie ok. 15 mln € – właśnie tyle wynosi pensja „Bestii” oraz amortyzacja jego transferu. Kwota ta w istotny sposób wpłynie na sytuację Valencii z Finansowym Fair Play, które najbardziej z obecnej kadry obciąża właśnie Negredo.

Kategoria: Transfery | ElDesmarque | Cope | Marca skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. chiefer27.07.2017; 21:21
chieferTrzeba by na mszę dać co by z klubu poszedł :P
2. KilyVCF27.07.2017; 21:43
KilyVCFWe want you to stay
We want you to staaaay
Bestia La Bomba
We want you to stay
3. Y4rooo28.07.2017; 00:20
Jak czytam i analizuje te kwoty: transferu, utrzymania piłkarza. Za ile sprzedajemy i problem z utrzymaniem takiego Negredo. Besiktas stać nas nie. Na świecie kwoty co raz większe u nas co raz mniejsze.
Niech wreszcie Lim ruszy tyłek bo tak zepsuje markę, że nawet 18-letni wychowankowie będą uciekać.
4. KilyVCF28.07.2017; 00:56
KilyVCFBesiktas tak jak inni Turcy mają dewizę że kupują niedrogo ale dają duże pensje.
To bogatszy klub od nas ale pokazuje całkiem rozsądną drogę. Na pewno płacąc takie pensje jak oni i ściągając graczy 28-30 letnich da się wyrzeźbić lepszą kadrę niż naszą, pewnie za mniejszą kasę. Z tym że i tak w la Liga nie podskoczymy.
Problem tureckich klubów polega na tym że tam o wszystkim decyduje - tu zapomniałem śmieszną turecką nazwę - ale ichni prezydent.
Który wie pewnie mniej niż Lim a sam forsuje transfery tego czy tamtego. mimo to waląc "po nazwiskach" (Gomez, van Persie, Sneijder, Podolski, Quaresma, Sow, teraz Negredo), te kluby, zwłaszcza Besiktas coś tam grają. Ale bywały już przecież lepsze.
Ale racja, gdyby poszukać klubów w Europie w naszej sytuacji to chyba nie znajdziemy takich trzech.
Z jednej strony hiszpańska bieda w lidze nas ratuje i pozwala snuć prognozy na teat miejsc w pucharach, z drugiej właśnie jakieś poważne inwestycje u rywali tylko mogłyby spowodować u nas jakieś radykalne ruchy.
Kiedyś myślano że bez wysiłku finansowego jest w zasięgu 3 miejsce, teraz że w zasięgu jest góra 4. Jak sobie uzmysłowią że i to będzie iluzoryczne to może się coś zmieni.
Bo teraz Lim myśli że będzie grać i zarabiać w LM, jak nie teraz to za rok
5. bart12340028.07.2017; 08:49
bart123400Nasza siła ofensywna przedstawia się mizernie- Zaza, Mina (który ma wahania formy), Rodrigo (który nie ma formy od dwóch lat) Nani (który jest kontuzjowany co rusz), Orellana (który jest leniem i gra na chodząco). Takimi armatami to możemy w wiatraki strzelać. Jeżeli zarząd myśli, że do tego składu dorzuci się kilku wychowanków i będzie git, to ja zaczynam się martwić.
6. mlodyvcf28.07.2017; 10:59
Rafa Mir do pierwszego składu :D :D :D :D