VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nani kontuzjowany

Karol Kotlarz, 27.07.2017; 15:42

Uraz Portugalczyka

Fatalnie rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu dla Naniego, bowiem podczas jednego z treningów doznał on kontuzji kolana. Wszystko wskazuje na to, że skrzydłowy nie wystąpi w żadnym z pozostałych meczów towarzyskich przez startem ligi.

Nani jest jednym z piłkarzy, którzy rozpoczęli przygotowania do sezonu nieco później niż pozostali zawodnicy. Skrzydłowy reprezentował swój kraj na Pucharze Konfederacji. W środę, po sesji treningowej Portugalczyk udał się na badania celem określenia jak poważny jest uraz.

Okazało się, że Nani doznał skręcenia lewego kolana i czeka go dłuższa przerwa. Na pewno skrzydłowy nie wystąpi w dwóch kolejnych spotkaniach towarzyskich, przeciwko Bournemouth i Werderowi. Istnieje niewielka szansa, że Portugalczyk będzie zdrowy na mecz z Atalantą.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. KilyVCF28.07.2017; 02:09
KilyVCFOn się sypie. Szczerze mam go dosyć, ciągle coś mu dolega.
Gość ma klasę sportową, umiejętności wyprzedającą naszą kadrę o dwie długości, dokładnie mu się przyglądałem, widać to na boisku, ale nie może nam wiele dać z dwóch powodów: po pierwsze to za bardzo nie ma z kim grać bo nasza kadra do głównie rzemieślnicy, żółtodzioby albo leszcze,
a po drugie: NANI jest POŁAMAŃCEM!