VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Watford zainteresowany Abdennourem

Bartłomiej Płonka, 25.07.2017; 20:27

Jakie będą losy Tunezyjczyka?

Aymen Abdennour jest jednym z piłkarzy, których odejście z Valencii jest bardzo prawdopodobne. O pozyskanie środkowego obrońcy walczy chociażby angielski Watford.

W ostatnich dniach w walenckich mediach pojawiła się informacja, jakoby obrońcą interesował się Inter Mediolan. Jednak teraz okazuje się, że najbliżej pozyskania defensora jest Watford. Ekipa z Premier League miałaby wypożyczyć piłkarza za 2 mln €. Kluby zawarłyby także umowę obowiązkowego wykupu za 8 mln €, ale pod warunkiem, iż „Szerszenie” utrzymają się w Premier League.

Aymen Abdennour nie powinien znaleźć się w planach Marcelino na najbliższy sezon. Klub poszukuje chętnych właśnie na Tunezyjczyka oraz Alvaro Negredo, którzy nie sprostali oczekiwaniom podczas swoich występów dla Valencii. Ich sprzedaż pozwoliłaby także na dokonanie kolejnych wzmocnień. Na liście życzeń Marcelino wciąż znajdują się piłkarze niemal z każdej pozycji, oprócz bramkarza.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. siarka00725.07.2017; 21:46
siarka007Jestem zdania, że jeśli mamy się teraz pozbyć Abdennoura to w dwóch przypadkach:

1) dobrej oferty za gotówkę
2) wypożyczenia z przymusowym wykupem za dobre, oczywiście dobre dla nas, pieniądze

Wypożyczenia z opcją wykupu to bezsens: rok pogra i oddadzą nam 29-latka z dość wysoką pensją, z którym nie będzie co zrobić - jak teraz z Negredo. Tutaj niby wchodzi w grę opcja numer dwa, ale kwestia "dobrych pieniędzy" jest dyskusyjna, skoro mówimy o 10 mln. Kolejna kwestia to zapis o tym, że w przypadku spadku nie będą musieli go wykupić - moim zdaniem będą w gronie dość mocnych kandydatów do spadku, bo byli tuż nad kreską, a ekipy awansujące do PL w tym roku powinny być dość mocne jak na beniaminków.

Lepiej byłoby znaleźć kogoś, kto da od ręki te 10 mln, skoro od nikogo więcej nie wyciągniemy - może Inter, który obok Watfordu jest najbliżej ściągnięcia Abdennoura, będzie jednak skłonny dać gotówkę? Nas te kolejne 2 dociułane miliony nie bardzo zbawiają na teraz...
2. Vicente7327.07.2017; 15:13
Vicente73Zabierajcie Kebaba i nigdy z nim do Valencii nie wracajcie!