VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Beşiktaş walczy o Negredo

Bartłomiej Płonka, 20.07.2017; 17:51

Jakie będą losy napastnika?

Przyszłość Álvaro Negredo pozostaje sporą niewiadomą. Hiszpan powrócił do Valencii z wypożyczenia, ale od kilku dni o jego pozyskanie walczy mistrz Turcji, Beşiktaş.

Przed rokiem Negredo został „odstrzelony” przez Valencię już na samym początku przygotowań do rozgrywek. Po sezonie spędzonym na wypożyczeniu w angielskim Middlesbrough powrócił do ekipy Los Ches, z którą udanie rozpoczął okres przygotowawczy przed kolejną kampanią. 31-latek zaliczył całkiem udany występ w sparingu przeciwko Lozannie i wpisał się na listę strzelców.

O pozyskanie napastnika zabiega Beşiktaş. Turecki potentat chciałby wypożyczyć Negredo i zapewnić sobie opcję wykupu za około 5,5 mln €. Nie wiadomo jednak czy na taką opcję skusi się sam piłkarz, który kilka tygodni temu odrzucił ofertę z innego klubu tureckiej Superligi, Galatasaray.

Póki co piłkarz trenuje z Valencią i wybrał się z drużyną na tournée do Ameryki Północnej. Nie wiadomo jednak czy ostatecznie znajdzie się w planach Marcelino, bowiem trener na swojej transferowej liście życzeń umieścił pozyskanie nowego snajpera, który miałby wesprzeć Simone Zazę. Za pozostaniem Negredo nie przemawia także wysoka pensja, jaką inkasuje Hiszpan.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Perun21.07.2017; 07:25
PerunJebnięcie miał.
2. KilyVCF21.07.2017; 07:34
KilyVCFBoję się naszych transferów. Niech lepiej Negredo zostanie.
3. kOst21.07.2017; 12:22
kOstZ Zazą mogą stworzyć niezły duet.
4. pedro921.07.2017; 14:08
Najwyraźniej Negredo wolałby zostać w VCF, bo przemawia za tym wysoka pensja, jaką inkasuje Hiszpan.
Marcelino chciałby sprowadzić Luciano Vietto na miejsce Negredo.