VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sivera bliski transferu do Alavés

Bartłomiej Płonka, 19.07.2017; 17:50

Bramkarz trafi do ekipy z Mendizorroza

Antonio Sivera prawdopodobnie niebawem zostanie ogłoszony piłkarzem Deportivo Alavés. Klub z Vitorii wykupi golkipera, ale Valencia zapewni sobie możliwość ponownego pozyskania gracza.

Sivera w tym sezonie miał być trzecim bramkarzem pierwszej drużyny po Neto oraz Jaume. Wiele wskazuje jednak na to, że zawodnik trafi na Estadio Mendizorroza. Deportivo Alavés zapłaci za piłkarza 2 mln € i podpisze z nim 4-letni kontrakt. Sivera będzie kolejnym golkiperem po Ryanie oraz Diego Alvesu, który tego lata opuści Blaquinegros.

Niewykluczone jednak, że Sivera w niedalekiej przyszłości powróci na Mestalla, bowiem Valencia zachowa prawo odkupu 20-latka. Los Ches zapewnią sobie taką możliwość przez całą długość trwania kontraktu, czyli na okres 4 lat. Klauzula wykupu z sezonu na sezon będzie coraz wyższa, jednak maksymalnie osiągnie 4 mln €.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. mariosanio20.07.2017; 04:50
http://fixedmatchesspl.blogspot.com - Kurs 420 mają na dzis aktualny i dostępny! polecam szczerze, gdyz sam gralem ostatni ich ten kupon z 15.07 i trafilem kurs 450 ! na blogu mają archiwum wygranych!