VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kondogbia może trafić do Valencii

Bartłomiej Płonka, 19.07.2017; 16:57

Negocjacje z Interem

Valencia poszukuje kolejnych piłkarzy, którymi mogłaby wzmocnić zespół podczas tego okienka transferowego. Następnym z nich jest Geoffrey Kondogbia, obecnie gracz Interu.

Los Ches nie będzie stać na to, by już teraz wykupić piłkarza, dlatego w grę wchodziłoby wypożyczenie z opcją transferu definitywnego. Negocjacje z Interem nie należą jednak do najprostszych — właśnie pieniądze, za które pomocnik mógłby trafić na Mestalla na stałe za rok są niewiadomą. Mówi się o kwocie oscylującej wokół 20 mln €.

Dla Marcelino pozyskanie pomocnika o takim profilu znajduje się na szczycie listy życzeń. Co ważne, 24-latek sam miałby wyrazić chęci odejścia z Interu i gry dla Valencii. Kondogbia jest ponoć w stanie przystać na obniżenie pensji, bowiem zależy mu na regularnych występach. Francuz wprawdzie uda się ze swoim obecnym zespołem na tournée do Chin, jednak wciąż liczy na to, że w tym okienku opuści Serie A.

Temat Krychowiaka

We francuskim L'Equipe ponownie pojawił się temat przeprowadzki Grzegorza Krychowiaka do Valencii. „Nietoperze” są zainteresowani sprowadzeniem Polaka, jednak ten ma także inne oferty. Natomiast niemal przesądzone jest to, że pomocnik opuści Paris SG, bowiem nie znalazł się w kadrze zespołu na tournée w USA.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. KilyVCF19.07.2017; 17:17
KilyVCFKondo jest w podobnej sutuacji zawodniczej w karierze do Mangali którego nie wzięliśmy mimo ze sezon zagrał. Nawet podobny koszt.
Taka aluzja. Nawet gracz Interu lepiej "ukrył" swoje gorsze fragmenty gry.

Krótko:

Kondo - tak, ale tylko dlatego że obawa gorszego rozwiązania jest bardzo duża.
Sportowo i perspektywicznie (marketingowo) nie jest to zły wybór.
Jeśli sam Marcel i piłkarz są dobrze nastawieni to tym bardziej brać.

Krycha - niech Paryż szuka innego frajera. Będzie o niego trudno bo jak widzę w jakich graczy celuje Milan i Intet (naturalni frajerzy) to krąg się zawęża
2. pedro920.07.2017; 12:25
Kondogbia - jestem za, jednak jego sprowadzenie będzie b.trudne, bo Inter chce włączyć do wypożyczenia opcję przymusowego wykupu przez VCF za 20 mln, co jest nie do przyjęcia.
Krycha - wolałbym żeby trzymał się od Mestalla jak najdalej.
Tak czy owak w sytuacji kiedy VCF nie ma pieniędzy naprawdę trudno o sprowadzenie klasowego DMa. Pisze się o tym, że może to być Marcos Llorente.