VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lista powołanych na tournée

Bartłomiej Płonka, 19.07.2017; 16:14

Santi Mina kontuzjowany

W środę Valencia odbyła ostatni trening przed tournée w Ameryce Północnej. Wśród powołanych zabrakło kilku piłkarzy, którzy niedawno dołączyli do zespołu oraz kontuzjowanego Santiego Miny.

Przez kontuzję przeciążenia mięśnia w prawej nodze Santi Mina pozostanie w Walencji i na miejscu będzie kontynuował przygotowania do sezonu. W podobnej sytuacji znajdują się Carlos Soler, Jose Gaya, Nani, Joao Cancelo oraz Vinicius Araujo, którzy z różnych przyczyn dopiero teraz zakończyli swoje urlopy. Tymczasem ekipa Marcelino podczas pobytu w Ameryce Północnej rozegra spotkania z FC Cincinnati oraz New York Cosmos.

Powołani na tournee w Ameryce Północnej: Jaume, Neto, Vezo, Eugeni, Maksimovic, Nando, Medrán, Zaza, Parejo, Negredo, Orellana, Lato, Rodrigo, Montoya, Abdennour, Garay, Rafa Mir, Javi Jiménez, Nacho Vidal, Nacho Gil, Centelles

Kategoria: Mecze | ValenciaCF.com | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. siarka00719.07.2017; 18:34
siarka007Szkoda Santiego - już i tak średnio widzę dla niego miejsce w pierwszej "11", zarówno na napadzie jak i na skrzydle. Myślałem, że powalczy z Zazą podczas tego pobytu w Ameryce, no ale nie będzie mu dane.