VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Albiol nie dla Valencii

Karol Kotlarz, 01.07.2017; 22:22

Stoper pozostanie w Napoli

Valencia nie zdecydowała się na wpłacenie klauzuli odstępnego zawartej w umowie Raúla Albiola w wysokości 6 mln €, która wygasła wraz z końcem czerwca.

Transfer Albiola, będącego na szczycie listy życzeń Marcelino jeśli chodzi o wzmocnienia defensywy, wydawał się być na ostatniej prostej. Dyrektor sportowy Valencii był w stałym kontakcie z agentem obrońcy, Manuelem Garcíą Quilónem, a celem rozmów miało być pozyskanie Albiola przed 30. czerwca za kwotę 6 mln €. Klauzula ta obowiązywała jedynie do końca czerwca.

Pomimo sprzedaży Enzo Péreza Valencii nie udało się zgromadzić odpowiednich środków do aktywowania klauzuli Raúla Albiola, w związku z czym Hiszpan pozostanie w Neapolu. Wszystko wskazuje na to, że priorytetem transferowym Valencii stanie się teraz pozyskanie bramkarza Juventusu, Neto.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Volson02.07.2017; 00:03
Zarząd ma wakacje razem z piłkarzami? Bo to co się dzieję to jakaś słaba parodia. Czekamy chyba na koniec sierpnia...
2. Vicente7302.07.2017; 00:09
Vicente73Jeszcze raz, wyjaśnijcie mi jak sześciolatkowi: co ma piernik do wiatraka? Jaka klauzula, jaki termin obowiązywania klauzuli, dlaczego koniec szansy na pozyskanie Albiola? Okno transferowe trwa, negocjować można z Napoli, jeśli Albiol chce grać w Valencii, to Napoli nie będzie trzymać emeryta i tracić ostatnią szansę, by wyciągnąć za niego kasę. Co to za historia z tą klauzulą i terminem jest obowiązywania? Dla mnie to się kupy nie trzyma.
3. KilyVCF02.07.2017; 16:00
KilyVCFPriorytetem Marcelino był podobno D.Suarez, co jeszcze można jakoś zrozumieć.
Tutaj czytamy że "na szczycie listy życzeń" znalazł się potem Albiol, co brzmi bardziej niż żałośnie. Już myślisz że Valencia poszła po rozum do głowy ale niekoniecznie, bo czytamy że priorytetem teraz jest bramkarz i to Neto..
4. ThomsonVCF03.07.2017; 08:43
ThomsonVCFJak czytam, że po sprzedaży 2 piłkarzy za kwotę łączna 8,5mln nie udało się zgromadzić 6 mln na aktywowanie klauzuli to naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać. ..