VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Alesanco dyrektorem sportowym

Karol Kotlarz, 27.02.2017; 22:28

Komunikat klubu

Nie ktoś z zewnątrz, a dotychczasowy koordynator walenckiej Akademii, José Ramón Alesanco, został nowym dyrektorem sportowym Valencii, poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Valencia CF osiągnęła porozumienie z José Ramónem Alesanco w sprawie objęcia przez niego funkcji dyrektora sportowego klubu. Będzie on zarządzał strukturami, w których stanowisko sekretarza technicznego obejmie Vicente Rodríguez. Alesanco wypowie się na temat zatrudnienia oraz nowej struktury sportowej w środę o 13:00 w centrum prasowym Miasteczka Sportu.

Od opuszczenia Valencii przez poprzedniego dyrektora sportowego, Suso Pitarcha, to właśnie Alesanco tymczasowo piastował to stanowisko. Wcześniej, od września 2015 roku, Hiszpan zatrudniony był jako koordynator walenckiej Akademii.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. LimaK27.02.2017; 23:19
Czyli w sumie nic się nie zmienia. Może to i dobrze. Czas pokaże...
2. siarka00728.02.2017; 01:39
siarka007I to już, po szumnie zapowiadanych zmianach? Nie wiem jak to odczytywać - czy jako jeden z kroków ku restrukturyzacji czy załatwienie sprawy. Jeśli to drugie (a skoro ma być konferencja nt. nowej struktury klubowej to tak wnioskuję, bo po co podsumowywać coś, co nie jest skończone?) to jestem załamany, bo cokolwiek sobie nie postanowili to nadal decyzje będą podejmowały te same zakazane twarze.
3. ThomsonVCF28.02.2017; 08:29
ThomsonVCFTo ten sam gosc, ktory jest wedlug poprzedniego dyr. sportowego jedna z najwiekszych przyczyn zla i chaosu w klubie? Niezle ;p
4. pedro928.02.2017; 11:00
Thomson, nie - tamten gość to Vidagany.
NIe zmienia to faktu, że góra urodziła mysz(kę).
Rozczarowanie valencianismo jest ogromne, głównie dlatego że dyr.sportowym został człowiek z zewnątrz. Jednak Lim lubi otaczać się ludźmi których zna i którym ufa. Ale to zaufanie jest mocno ograniczone, gdyż wszystko na to wskazuje, że faktycznie dyr.sportowym będzie nadal Lim. Jego osiągnięcia w tej dziedzinie dobrze znamy. Obojętnie kto by to nie był - Alesanco czy nie Alesanco, jeśli proces podejmowania decyzji pozostanie bez zmian, nie spodziewam się niczego dobrego.
Jedyna pociecha jest taka, że w końcu jest dyr.sportowy na dłużej (posługując się językiem obecnej władzy "nominat" Lima) i coś wiadomo.
5. kamcio81928.02.2017; 14:34
Czas pokaże chłopaki nie ma co teraz dywagować nad tym