VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alavés vs. Valencia — składy

Mariusz Mielnik, 25.02.2017; 12:09

Wymuszone zmiany

W meczu wyjazdowym przeciwko Alaves zobaczymy zmiany w składzie personalnym pierwszej jedenastki. Na skrzydłach zagrają Orellana i Munir, w pomocy zobaczymy Solera i Mario Suareza, natomiast w bloku defensywnym pojawi się Siqueira oraz Abdennour.

Alavés: Pacheco, Femenía, Laguardia, Feddal, Theo; Llorente, García, Camarasa, Ibai, Toquero, Santos

Valencia: Alves; Cancelo, Abdennour, Garay, Siqueira; Suarez, Carlos Soler, Parejo; Orellana, Munir, Zaza.

Przypominamy o tegorocznej edycji Forumowego Typera. Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne koszulki piłkarskie VCF.

Kategoria: Mecze | twitter skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro925.02.2017; 15:23
Jedynka za ten mecz dla piłkarzy i Voro.
Rozumiem, że można być zmęczonym, ale stracić punkty w meczu ze słabym Alaves w sytuacji kiedy się wygrywa (szczęśliwym trafem) to po prostu wstyd.
Szlag może trafić jak się widzi wymykające się 3 pkt. i nieudolność Abennoura, Suareza czy Cancelo (zawalił przy drugiej bramce - zachował się jak początkujący trampkarz).
Jedynka dla Voro, bo trzymał tak długo kompletnie nieprzydatnego Munira (dlaczego w ogóle grał?), zwlekał ze zmianami i wpuścił dopiero 2 minuty przed końcem meczu Bakkaliego i Nacho. Piłował do końca Orellanę, który miał już żółtą kartkę - efekt: czerwień i Orellana nie zagra z Leganes.
W sumie - wracamy do "normalności". Najwyraźniej piłkarze wolą plątać się blisko strefy spadkowej niż patrzeć trochę wyżej - w górę tabeli.