VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sito otrzyma nową umowę?

Karol Kotlarz, 18.02.2017; 23:50

Negocjacje z młodym zawodnikiem

Skrzydłowy Mestallety, Andrés Pascual 'Sito', coraz częściej pojawia się wśród powołanych na mecze pierwszej drużyny Valencii. Intencją klubu jest przedłużenie kontraktu 20-latka, który wygasa w przyszłym roku.

Dyspozycja Sito w ostatnim czasie budzi wielkie nadzieje co do jego przyszłości w pierwszym zespole. Skrzydłowy jest jednym z wyróżniających się zawodników Mestallety w obecnym sezonie, a na jego koncie jest 17 rozegranych spotkań, w których zdobył dwie bramki. Wysoka forma 20-latka została dostrzeżona przez Voro, który dał mu szansę pokazania umiejętności w meczu z Osasuną. Ponadto Sito był powoływany na spotkania z Las Palmas i Eibar. W poprzednim sezonie Hiszpan zanotował jeden występ, w meczu z Realem Sociedad.

Kontrakt skrzydłowego obowiązuje do 30. czerwca 2018 roku, a intencją klubu jest przedłużenie umowy o kolejne lata. Podczas zimowego okienka transferowego Los Ches otrzymali oferty wypożyczenia Sito od zespołów z Segunda Divisíon, jednak zostały one szybko odrzucone. Zarówno dyrektor sportowy Valencii, jak i Voro widzą w nim zawodnika, który z czasem wywalczy sobie miejsce w pierwszym zespole. Podobną drogę przebył w ostatnim czasie Carlos Soler — od dobrych występów w Mestallecie, poprzez powołania do pierwszej drużyny, kończąc na regularnych występach w niej. Czy jego kariera potoczy się podobnie jak ta Carlosa Solera?

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.