VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prandelli: „Chcę stabilności zespołu”

Bartłomiej Płonka, 31.10.2016; 12:17

Trener przed meczem z Deportivo

Valencia chciałaby wkroczyć na ścieżkę zwycięstw, a pierwszą przeszkodą do pokonania będzie Deportivo. Przed spotkaniem na El Riazor udział w konferencji wziął Cesare Prandelli.

„Postaramy się wygrać, jedziemy tam właśnie z taką myślą. Wiemy, jakie trudności mogą nas napotkać, ale jesteśmy drużyną i razem chcemy je przezwyciężyć” — mówił otwarcie Włoch. „Zagraliśmy bardzo dobry mecz przeciwko Barcelonie, ale to spotkanie będzie inne, to nowa historia. W poprzednim pojedynku było wiele kontrowersji, co na pewno się nie podobało, ale my jesteśmy skupieni na Deportivo” — przekonywał.

Do Galicji Valencia wybiera się bez nominalnego lewego obrońcy. Mimo to, trener przyznał, że zmiany w składzie będą niewielkie. „Siqueira niedawno rozpoczął treningi i się odbudowuje. Czy ten mecz nie powinien być szansą dla Lato? Ostatnio miał kontuzję, a w tej chwili nie będziemy wiele zmieniać w składzie. Nasz zespół potrzebuje stabilności i nie dokonamy dużej ilości roszad”.

Na koniec szkoleniowiec był bardzo zadowolony z otwartego treningu, który miał miejsce dzień przed meczem z Depor. „Podobało mi się to, co zobaczyłem. Było wiele dzieci i rodzin, to pozytywne”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. szogun31.10.2016; 12:29
Słowa brakuje nominalnego lewego obrońcy )
2. Y4R031.10.2016; 12:29
Prandelli my też chcemy :)
3. LimaK31.10.2016; 13:09
Chciałbym żeby Valencia potrafiła wygrać kilka meczy z rzędu bo od dawna nie potrafi tego zrobić...

Mam nadzieję, że dziś "Los Ches" ograją Deportivo i rozpoczną w końcu marsz w górę tabeli.