VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prandelli zmieni taktykę?

Bartłomiej Płonka, 28.10.2016; 23:54

Włoch szuka rozwiązań

Do spotkania z Deportivo pozostało dwa dni. Wobec absencji lewych obrońców możliwe, że Cesare Prandelli w Galicji zmieni taktykę zespołu.

Jose Gaya w ostatnim meczu z Barceloną nabawił się urazu, który oznacza dla niego dwutygodniową przerwę. W piątek do zajęć z drużyną powrócił Guilherme Siqueira, ale okazało się, że Brazylijczyk najpewniej nie będzie gotowy do gry na pełnych obrotach. W związku z tym Cesare Prandelli chce znaleźć inne rozwiązania, by załatać lukę na lewej flance defensywy.

Jednym z wariantów jest przejście na dobrze znany szkoleniowcowi system 3-5-2. Ustawienie było testowane na treningu i wówczas do Mangali oraz Garaya dołączył Aderlan Santos, a nie Aymen Abdennour. Na bokach znajdowaliby się wówczas Cancelo i Montoya, przy czym jeden z nich musiałby przejść na lewą flankę.

Po przegranej z katalońskim zespołem piłkarze Valencii będą chcieli rozpocząć serię zwycięstw na El Riazor. Deportivo wydaje być się rozbite po ostatnich dwóch spotkaniach, w których łącznie straciło aż 8 goli. Dodajmy, że w przeciągu ostatnich 10 lat Los Ches tylko raz przegrali w wyjazdowym meczu z Depor, a miało to miejsce przed dwoma laty, gdy drużyna Nuno zaznała klęski 0:3.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. 19Piter9729.10.2016; 08:23
19Piter97Niech zmienia taktykę na jakąkolwiek chce , byle by zaczęli regularnie punktować :) !