VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Siedmiu graczy wyjechało na reprezentacje

Bartłomiej Płonka, 07.10.2016; 15:35

Powołania dla piłkarzy Valencii

Cesare Pranedlli, który rozpoczął pracę w Valencii na razie musi poczekać na siedmiu graczy powołanych do swoich reprezentacji. Spotkania drużyn narodowych rozgrywane będą do wtorku.

Gayà i Munir otrzymali powołanie do reprezentacji Hiszpanii u21. La Roja już w środę rozegrali mecz z San Marino, a w poniedziałek zmierzą się z Estonią. To wszystko w ramach eliminacji młodzieżowego Euro, które odbędzie się w Polsce.

W seniorskiej reprezentacji Portugalii ponownie znaleźli się Nani oraz Joao Cancelo, przy czym występy tego pierwszego pozostają pod znakiem zapytania z uwagi na kłopoty zdrowotne. Mistrzowie Europy zagrają kolejno z Andorą i Wyspami Owczymi w kwalifikacjach Mundialu.

Do decydującej rundy grupowej eliminacji Pucharu Afryki dotarła reprezentacja Tunezji w składzie z Aymenem Abdennourem. Stoper znów znalazł się na liście powołanych, a w niedzielę czeka go pojedynek z Guineą.

Pomimo kontuzji w ostatnich tygodniach na zgrupowanie reprezentacji Australii wybrał się Mathew Ryan. W ramach eliminacji Mundialu w Rosji jego drużyna w czwartek zmierzyła się z Arabią, a w niedzielę dojdzie do szlagierowej potyczki z Japonią.

O młodzieżowe mistrzostwa Europy powalczy także Zakaria Bakkali. Jego Belgia w ciągu trzech dni zagra z Czarnogórą i Łotwą.

Kategoria: Reprezentacje | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.